Celebrity

19. dubna 2024 12:33

Josef Šťastna

Pavla Tomicová přerušila práci pro divadlo a televizi. Zdraví má přednost

Oblíbená herečka Pavla Tomicová (61) se rozhodla na čas přerušit některé pracovní projekty. Dala si pauzu v divadle i v televizi. Co se stalo?

Herečka Pavla Tomicová, která patří mezi nejvýraznější tváře české divadelní a seriálové tvorby, na vlastní žádost přerušila práci na některých projektech. Dává si také pauzu od oblíbeného seriálu ZOO.

„Na vlastní žádost a ze zdravotních důvodů požádala Pavla Tomicová tvůrce, aby ji na nějaký čas uvolnili ze seriálu. Po vzájemné dohodě s televizí Prima a autory byla její dějová linka upozaděna a ve všem bylo Pavle Tomicové vyhověno," uvedl pro web Prima Ženy PR koordinátor seriálu ZOO Josef Ducký.

Již v minulosti měla herečka problémy zdravotního charakteru. „Zdraví je na prvním místě a budeme se těšit, až se zase v budoucnu budeme potkávat na natáčení. Víc se k odchodu Pavly Tomicové nebudeme vyjadřovat, jelikož se jedná o její soukromé rozhodnutí,“ dodal Josef Ducký.

Sympatická herečka také přerušila spolupráci s divadelní scénou. Diváci ji do konce dubna neuvidí v Klicperově divadle, nebude vystupovat ani na jevišti divadla Rokoko.

Podívejte se, jak to Tomicové sluší, když se objeví ve společnosti:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.