Celebrity

17. ledna 2023 10:00

Eliška Reiglová

Pavla Tomicová má důvod k radosti. Herečka tajně oženila syna

Herečka Pavla Tomicová (60) v posledních měsících příliš důvodů k radosti neměla. V letošním roce měla oslavit 20 let soužití s Ondřejem Malým (56), ten ale vztah ukončil a herecká kolegyně Kristýna Kociánová (37) mu porodila miminko. Nedávno ale dal Tomicové důvod k úsměvu její syn, který započal novou životní kapitolu.

Hvězda seriálu ZOO Pavla Tomicová se v uplynulém roce vypořádávala spíše se strastmi než s radostmi. Po dlouhých letech v partnerském vztahu je momentálně nezadaná, zatímco Ondřej Malý přeskočil rovnou k rodinnému životu s Kristýnou Kociánovou. To ale neznamená, že se herečce hroutí život.

Důvod k radosti

Pavle Tomicové se sice v oblasti milostných vztahů poslední dobou nedaří, radovat se ale může z toho, že u jejího syna je tomu jinak. Hereččin syn Adam Křenek se totiž rozhodl učinit velký životní krok a oženil se. Informaci podle deníku Aha! prozradila jeho mladší sestra Anežka, jediný společný potomek Tomicové s Malým.

Snubní prstýnek Adam Křenek nosil, už když svou matku doprovázel na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, jeho veselku se nicméně dlouho dařilo držet v tajnosti.

Proměna

Oblíbená herečka v minulém roce šokovala výraznou proměnou. Dlouhodobě bojovala s nadváhou, zejména kvůli náročné práci, která jí umožňovala najíst se do sytosti až pozdě večer. Zkusila spoustu diet a teprve diagnóza cukrovky ji dohnala ke změně životního stylu.

„Dokud jsem si to nezměnila v hlavě, nedařilo se mi zhubnout. Zlepšilo se to, až když jsem začala pravidelně jíst. Vůli jsem nikdy neměla, ale odhodlání mi nechybělo,“ řekla pro web Prima Ženy. Dnes má dole více než 30 kilogramů.

Takhle zní nezaměnitelný smích Pavly Tomicové:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.