Celebrity

22. prosince 2022 05:59

redakce Prima Ženy

Drbny se sešly a mezi nimi i šťastná Tomicová. V jednom se ale herečky neshodnou

Hvězdy ze Slunečné se sešly na večeři a společně se vyfotily. I když už spolu nenatáčí, úspěšný seriál TV Prima je svedl dohromady. Zachovaly si tradici schůzek, a dokonce i skupinovou konverzaci.

Eva Decastelo (44) sdílela na svých sociálních sítích fotku ze společné večeře s Martinou Preissovou (47), Pavlou Tomicovou (60), Danou Batulkovou (64) a Reginou Řandovou (55). Chybí jim natáčení Slunečné, ale přesto se dál schází.

„Máme dokonce společnou WhatsApp skupinu, která se jmenuje Drbny. Vytvořily jsme ji už v průběhu natáčení. Jsme tam takhle všechny, ještě včetně Reginy Rázlové a Terezky Brodské, a vzájemně si píšeme i v průběhu dnů, jak se máme, co děláme a podobně,“ uvedla Eva Decastelo pro web Prima Ženy.

Eva Decastelo o konci seriálu Slunečná

Oblíbená herečka Pavla Tomicová letos prošla obrovskou proměnou, kdy radikálně zhubla. Jedním z důvodů byl i fakt, že ji po devatenácti letech opustil manžel a herec Ondřej Malý. Tomicová je velkou inspirací nejen pro veřejnost, ale také pro své kolegy. Ti milují její originální smích i pozitivní náladu. Fanoušci proto ocení jakoukoliv známku toho, že je herečka opět šťastná.

„Máme takovou tradici, že se jednou za dva až tři měsíce scházíme na společnou večeři,“ prozradila Eva Decastelo. „Jediné, co nám dělá problém, je vzájemná logistika, protože dát dohromady společný termín, kdy ani jedna nemáme představení, je šílený,“ popsala nepříjemnost, kterou s ostatními herečkami řeší.

Slunečná chybí všem. Krásné Vánoce!“ odpověděl jeden z fanoušků v komentářích pod příspěvkem se společnou fotkou hereček a shrnul tak to podstatné. Krásné Vánoce a spoustu chvil v příjemné společnosti přejeme i my z redakce Prima Ženy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.