Celebrity

12. září 2022 14:00

Josef Šťastna

Eva Decastelo zažívá konečně lepší období. Jsem holka bez ambicí, usmívá se

Moderátorka a herečka Eva Decastelo oslavila 12. září své 44. narozeniny, což je milník, který může svádět k lehkému bilancování. Rozešla se s manželem Reném (49) a stále častěji je vídána s fotografem Tomášem Třeštíkem (44). Je na ní vidět, že po divokých měsících vstoupily do jejího života klidnější dny.

Herečka, kterou diváci mimo jiné znají z úspěšného seriálu Slunečná, má za sebou opravdu turbulentní rok. V červnu oznámila rozchod s manželem Reném, se kterým má dceru Zuzanu a syna Michaela.

Spisovatel a scenárista začal chodit s ragbistkou Evu Korniovou Jung (41), Eva začala být později některými novináři spojována s Tomášem Třeštíkem. Vztah oficiálně ani jeden z nich nepotvrdil, podle informací webu Prima Ženy k tomu zatím nevidí důvod.

Právě Tomáš Třeštík ale na svém Instagramu zveřejnil u příležitosti Eviných 44. narozenin snímek, který naznačuje, že spolu mají více než jen kamarádský vztah.

Když redakce Prima Ženy Evu Decastelo kontaktovala, tak se jen smála, že o soukromí se v současné době nebaví a dlouho u toho chce ještě zůstat. Pouze potvrdila, že fotky ze sociálních sítí neklamou, že opravdu zažívá dobré období. A je vidět, že poslední měsíce ji hodně v životě posunuly.

Eva Decastelo promluvila o svých dětech:

„Angličané mají rčení there is no reason to get older if you don’t get wiser, což se dá přeložit jako stárnout nemá smysl, pokud u toho nezmoudříš,“ uvedla Eva Decastelo pro Prima Ženy na dotaz, jakou největší moudrost za své roky dosud načerpala.

Na otázku, co si přeje do dalších let, se Eva rozesmála. „Přeji si přežít,“ uvedla pozitivně naladěná moderátorka, ale rychle dodala, že je nyní hodně spokojená a neupíná s k žádným pracovním cílům.

„Já to mám strašně moc jednoduché, já jsem holka bez ambicí, já jsem spokojená tak, jak jsem. Mám pocit, že všechno jsme si už splnila a je mi takto moc hezky. Já vlastně už nic nepotřebuji. Když to pořád bude tak, jak je to nyní, tak je mi moc fajn,“ uvedla žena, která podle všech indicií znovu našla štěstí a snad i lásku.

Sdílejte článek
Štítky rozvod rozchod Instagram Eva Decastelo Slunečná Tomáš Třeštík René Decastelo Eva Korniová Jung

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.