Celebrity

24. června 2022 18:30

Josef Šťastna

Stačila tři slova. Nová milenka jasně dala najevo, komu patří René Decastelo

Ragbistka Eva Korniová Jung (41) dala jasně najevo, že se stala oficiální přítelkyní scénáristy Reného Decastela (48), kterému se rozpadlo manželství s herečkou a moderátorkou Evou (43). Nová dvojice nezastírá, že se miluje. Zdá se, že Eva Decastelo vztahu požehnala a v klidu už jen dořeší rozvod.

Herečka Eva Decastelo by se podle webu expres.cz měla vídat s fotografem Tomášem Třeštíkem (44), který v minulosti žil se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou (41). Eva je smířená s tím, že téměř třináctileté manželství dospělo na konečnou a zdá se, že svému stále ještě manželovi Renému přeje, aby byl v životě šťastný po boku sympatické ragbistky.

Sportovkyně Eva tak u Reného oficiálně nahradila herečku Evu. Vypadá to, že všichni jsou s rošádou spokojení. Eva Korniová Jung navíc pochopila, že když ji René vzal na dovolenou, se kterou se před veřejností vůbec netají, tak se může začít cítit jako oficiální partnerka respektovaného scénáristy. Pouhá tři slova jí stačila, aby popsala, co k Renému cítí a jak vztah vnímá on. „Zkrátka se milujeme,“ popsala přímočaře pro web eXtra.cz.

Nová žena na krach manželství vliv neměla, tvrdí Eva Decastelo

Eva Korniová Jung také prozradila, že krásný prsten, který od Reného během dovolené obdržela, není zásnubním šperkem. Zatím prý jde o dárek z lásky. Je ale možné, že časem budou následovat zásnuby.

Eva Decastelo se za publicistu, spisovatele a kreativního producenta Reného Decastela provdala v roce 2009. Za svědka jí tehdy šla kamarádka Lejla Abbasová (42). Téhož roku se jim narodil syn Michael, o dva roky později se dvojice radovala z narození dcery Zuzany. Společná cesta životem je nyní u konce. Eva Decastelo uvedla, že nový vztah svého muže respektuje, protože se nejprve rozešli, až pak Renému do života vstoupila rázná sportovkyně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.