Celebrity

23. června 2022 13:15

Josef Šťastna

René Decastelo vzal partnerku na dovolenou. Ukázala prsten. Eva Decastelo mlčí

Události kolem moderátorky Evy Decastelo (43) a jejího manžela Reného (48) nabraly rychlý spád. René je momentálně se svou novou partnerkou na dovolené. Eva Korniová Jung si užívá pobyt v Řecku (41) a René ukázal snímek, na kterém ústřední roli hraje prsten, který vypadá jako zásnubní.

Eva Decastelo a její manžel René oznámili krach manželství, které vydrželo necelých třináct let. Oba se pak dušovali, že jejich láska vyhasla, ale za rozpadem vztahu prý nestojí nikdo třetí. Fotografové Blesku ale načapali Reného po boku bývalé reprezentantky v ragby. Známý scenárista navíc momentálně s Evou Korniovou Jung tráví dovolenou v Řecku.

„Je to už pár měsíců, co jsme si s Evi řekli, že nemáme budoucnost jako partneři a manželé. Pro senzacechtivé dodávám, že na to neměl vliv nikdo další, jen my dva,“ napsal René na svůj Instagram s tím, že manželství pohřbili oba společně, aniž by do života vstoupil nějaký přitažlivý element. Na začátku června, když příspěvek na Instagram nahrál, již zřejmě věděl o existenci svůdné ragbistky, se kterou nyní vyrazil k moři.

Kdopak se to pochlubil prstenem?

Posted by Prima ŽENY on Thursday, June 23, 2022

Eva Decastelo se stále snaží tvářit klidně

Eva Decastelo zatím podpořila manželovo tvrzení, že sexy sportovkyně jejich manželství nerozbila, protože když s Reném začala randit, tak prý už byl údajně dávno s manželkou dohodnutý na tom, že posvátný svazek sám od sebe zkrachoval.

Nyní se iniciativy znovu chopil René Decastelo a zveřejnil na sociálních sítích snímky, které dokládají, že Eva Korniová Jung se na levém prsteníčku chlubí prstenem, jenž na první pohled vypadá jako typický snubák.

Prstýnek se vzácným kamenem viděla také Eva Decastelo, která ale zachovala chladnou hlavu a nechtěla blíže komentovat, co si o chování manžela a jeho nové partnerky myslí.

„Viděla jsem to. Ale nemám, co bych k tomu řekla, to se musíte obrátit na Reného,“ uvedla Eva Decastelo pro web expres.cz. Nechtěla vůbec komentovat, zda existence prstenu znamená, že muž, který je stále jejím manželem, plánuje další svatbu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.