Celebrity

9. června 2022 15:59

Josef Šťastna

Milenka neexistuje! Manžel Evy Decastelo po rozchodu uvedl, kdo rozbil manželství

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (43) ve středu šokovala fanoušky, když přiznala, že prožívá těžké chvíle. Oznámila totiž, že její manželství zkrachovalo. S manželem Reném (48) stojí před rozvodem. Nyní promluvil René Decastelo a odsoudil spekulace, že by si našel mladou milenku. Manželství si prý rozbili oba manželé společně, ale už s tím jsou smíření.

Platili za jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Jejich vztah ale 13 let od svatby dojel do konečné stanice.

Sympatická moderátorka a hvězda seriálu Slunečná se za publicistu, spisovatele a kreativního producenta René Decastela provdala v roce 2009. Za svědka jí tehdy šla kamarádka Lejla Abbasová (42). Téhož roku se jim narodil syn Michael, o dva roky později se dvojice radovala z narození dcery Zuzany. Společná cesta životem je nyní u konce.

V podstatě všichni, kdo dvojici znají, začali spekulovat, kdo z partnerů vztah rozbil. Podle zdrojů bulvárního webu eXtra.cz si prý René Decastelo našel mladou milenku a manželku odstavil na druhou kolej. Ten to ale rázně popřel.

„Nejsme žádní hrdinové! Vážně si někdo myslí, že status o našem rozchodu vznikl jako nějaká horká novinka přes noc? Zrovna já moc dobře rozumím touze vytvářet skvělé příběhy pro čtenáře. Ale u správného příběhu musí být kladný hrdina a záporák. Tady není ani jeden. Je to už pár měsíců, co jsme si s Evi řekli, že nemáme budoucnost jako partneři a manželé. Pro senzacechtivé dodávám, že na to neměl vliv nikdo další, jen my dva,“ napsal René na svůj Instagram s tím, že manželství pohřbili oba společně, aniž by do života vstoupil nějaký přitažlivý element.

René Decastelo: Není v tom žádná senzace!

Podle informací webu Prima Ženy nenese Eva Decastelo rozchod moc dobře. Přeci jen 13 společných let z hlavy člověk nevymaže. René ale mluví o tom, že se přes krach už dokázali přenést.

„Oba jsme s tím smíření, máme to uzavřené a fungujeme spolu jako rodiče našich skvělých dětí. A to je přece to hlavní. Není v tom žádná senzace, což zklame všechny, kteří doufají v další pikantní podrobnosti. Nejsou! Rád bych apeloval, abyste se na nás vykašlali, protože mě znáte a víte, že jsem o publicitu nikdy nestál, ale rozumím, že to asi ještě nějakou dobu budete živit a vymýšlet zápletky,“ doplnil René ve svém prohlášení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.