Celebrity

27. května 2022 08:31

Josef Šťastna

Rázná slova o rozvodu. Alex Mynářová řekla, zda s manželem Vratislavem mají krizi

V manželství Alex Mynářové (39) a Vratislava Mynáře (54) má být údajně dusno kvůli tomu, že manželé se dosud nedohodli, kde budou žít, až Mynář skončí svou misi na Hradě. Dokonce padají slova o rozvodu. Redakce Prima Ženy získala od manželky hradního kancléře jasné vyjádření. Žádný rozvod se nechystá.

Na začátku roku 2023 se uskuteční prezidentské volby a skončí působení Miloše Zemana v prezidentské funkci. Nový prezident si přivede vlastní tým lidí a na Hradě skončí také Vratislav Mynář. To podle spekulací některých zdrojů má být důvodem manželské krize v jeho vztahu.

Alex Mynářová pro web eXtra.cz poskytla krátký rozhovor na téma, že pár se ještě nedohodl, kde bude žít. Alex touží žít v Praze, Vratislav se údajně chce vrátit do Osvětiman, kde má zázemí.

„V okamžiku, kdy Miloš Zeman skončí v úřadu, můj manžel končí jako kancléř. Nebude pokračovat a nebude chtít jít do jiné veřejné funkce. Vrátí se ke své práci, u které skončil, než se stal kancléřem, a zřejmě se vrátí na Moravu,“ měla sdělit moderátorka pro eXtra.cz. Bulvární web začal rozpracovávat linku, že u manželů probíhá krize a padají slova o rozvodu.

Podobné články

Podívejte se na některé kauzy, které jsou s Mynářem spojené:

Rozvod nebude, směje se Alex Mynářová

Redakce Prima Ženy manželku hradního kancléře, se kterým má dva syny, kontaktovala. Ta se spekulacím o krizi jen zasmála.

„Nerozvádím se," uvedla pro Prima Ženy dobře naladěná Alex, která si Vratislava Mynáře vzala v roce 2015. Pár se seznámil v televizním studiu, kam byl Mynář pozván jako host.

Zajímavý pohled na mezilidské vztahy můžete sledovat od 30. května každý všední den večer na Prima SHOW, kde startuje pořad Singl Švindl. V něm o výhru bojují jedna dáma, tři zadaní muži a jeden single. Žena během návštěv v jejich domácnostech musí odhalit, kdo z pánů je nezadaný a nebojí se při tom použít veškeré své ženské zbraně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.