Celebrity

5. července 2022 14:06

Josef Šťastna

Pavla Tomicová shodila 35 kilogramů. Nyní prozradila, jak docílila velké proměny

Pavla Tomicová (60), která září v seriálu ZOO, překvapila během nedávných oslav svých narozenin fanoušky velmi štíhlou postavou. Zejména ženy hodně zajímalo, jak je možné, že dříve plnoštíhlá herečka dokázala tak radikálně zhubnout. Nyní prozradila, že za její proměnou stojí úprava jídelníčku.

Oblíbená herečka a maminka dvou dětí oslavila nedávno 60. narozeniny, které by jí fanoušci seriálu ZOO asi nehádali. Manželka herce Ondřeje Malého umí stárnout s noblesou a navíc se jí podařilo výrazně zhubnout.

Pro web Prima Ženy popsala, že boj s nadváhou byl u ní věčný. Byla zvyklá celý den prožít v pracovním zápřahu a večer se pořádně nadlábnout. Herečka neskrývá, že vyzkoušela všechny možné diety, než přišla na to, že významnou roli v udržování hmotnosti hraje i psychika.

„Během jedné kúry mi k mému překvapení pan dietolog řekl, že jsem podvyživená, což by mě ani ve snu nenapadlo. Vysvětlil mi, že hrozně špatně žiju a jím. Že žádné diety držet nemusím, ale měla bych se naopak pořádně nadlábnout. Neměla jsem zkrátka ten správný režim. Dokud jsem si to nezměnila v hlavě, nedařilo se mi zhubnout. Zlepšilo se to, až když jsem začala pravidelně jíst. Vůli jsem nikdy neměla, ale odhodlání mi nikdy nechybělo,“ popsala herečka pro Prima Ženy. Pro deník Blesk později dodala, že dole má nyní přesně 35 kilogramů.

Pavla Tomicová je vášnivou kuchařkou

Pavla Tomicová je doma vášnivou kuchařkou a ráda rozmazluje bříška svých nejbližších. Sama se ale musí hlídat. Její stravovací návyky ovlivnil i fakt, že jí byla diagnostikována cukrovka. Ze svého života tak téměř vyhnala sladkosti.

Herečka je velkou inspirací nejen pro veřejnost, ale také pro své kolegy na place. Ti milují její originální smích i pozitivní náladu. Kolegové ze seriálu ZOO jí rádi odpustili, že při oslavě 60. narozenin odmítla dort. Když se jí podařilo takto zhubnout, chce si figuru udržet.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.