Celebrity

19. července 2022 13:25

Josef Šťastna

Dárek za milion korun. Leoš Mareš svou manželku Moniku rozmazluje luxusními šperky

Monika Marešová o rodičovství i zákrocích

Leoš Mareš (46) rozhodně nepatří k lidem, kteří by v ruce museli otáčet každou korunu. Moderátor dokazuje, že když chce svým blízkým udělat radost, dokáže se opravdu pořádně plácnout přes kapsu. Jeho manželka Monika (41) od něj totiž dostala dárek za milion korun.

Co je pro obyčejného smrtelníka tisícovka, to je pro Leoše rovný milion. Možná nyní trošku přeháníme, ale známý moderátor už v minulosti proslul tím, že když mu o něco opravdu jde, na peníze nehledí.

Vezme Monika diamanty do hospody?

Jeho okouzlující manželka Monika Marešová se nyní dočkala dárku za to, že mu porodila vytouženou holčičku. Leoš své polovičce zakoupil náušnice u proslulé klenotnické společnosti, která je známkou luxusu. Podle informací webu Expres.cz za ně trojnásobný tatínek utratil rovný milion korun. O dárečku informoval fanoušky na Instagramu, jak je jeho zvykem.

„Ty si zítra vezmu do hospody,“ nechala se na sociální síti slyšet vtipkující Monika. Se smíchem dodala, že dceru porodila jednu, ale náušnice dostala dvě. Na to Leoš pohotově odvětil, že dceru má sice jedinou, ale Monika má dvě uši a potřebuje tedy dvě náušnice. Diamantové náušnice z bílého zlata budou Monice ladit k očím. Tatínek už se možná těší, že až maličká Alex povyroste, podobný šperk pořídí i pro její uši.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.