Celebrity

5. července 2022 09:18

Josef Šťastna

Monika Marešová řekla pravdu o úpravách svého obličeje: Co má vylepšené?

Monika Marešová o rodičovství i zákrocích

Moderátor Leoš Mareš (45) a jeho manželka Monika (40) si užívají vytouženou dceru Alex, která se narodila letos v březnu. Monika Marešová nyní přiznala, že kvůli péči o miminko nemá moc času sama na sebe. A také promluvila o tom, jak to má s úpravami obličeje.

Monika Marešová je přesvědčená, že ženy by měly umět stárnou s noblesou. To ale neznamená, že si od plastických chirurgů nechají vyrobit zcela nový obličej. Podle manželky Leoše Mareše je ideálem, když se žena stále udržuje přitažlivá, ale nemění radikálně vzhled.

„Chodím na botox, nyní tedy ne, ale těším se, až zase půjdu. Na botox chodím, ten jsem si nechala poprvé udělat někdy v 35 letech. Pak mám udělané tzv. foxy eyes, tedy pozvednutí obočí, mně totiž padá. Do pusy jsem si nechala asi dvakrát dát kyselinu hyaluronovou, ale to mi strašně rychle mizí. Nechala jsem si dělat také mezoterapii, protože mám trošku starý krk a dekolt. Mám pleť po tátovi, takový papírek, ale on to nerad slyší,“ vysvětlila Monika Marešová pro magazín Showtime.

Stárnout je nutné s grácií, říká Monika Marešová

„To, že se chceme líbit samy sobě a že chceme stárnout s grácii, je jasné. Myslím si ale, že aby člověk byl úplně vypnutý a nebylo na něm vidět, že mu je tolik, kolik mu je, tak to podle mě není úplně správně,“ dodala pro Showtime žena, která si tuzemského nejpopulárnějšího moderátora vzala v roce 2018.

Uvolněná Monika Marešová přiznala, že ji až zaskočilo, jak bude z maličké Alex „na větvi“. Stejně, možná ještě o něco více, to má tatínek Leoš. Ten se rozkošnou dcerou často chlubí na svém Instagramu. Monika také přiznala, že nemá na sebe nyní mnoho času. „S malou je vrchol jednou denně si umýt obličej a dát si jednou denně krém,“ dodala otevřeně.

Sdílejte článek
Štítky kosmetika Instagram krása Leoš Mareš Showtime botox Monika Marešová plastické operace plastické úpravy Alex Marešová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.