Celebrity

28. dubna 2022 06:00

David Laštovka

Luxusní sídla českých celebrit na plážích. Sem jezdí Zagorová nebo Macháček

7 pádů Honzy Dědka (22) - Jiří Macháček o svém domě v Thajsku

Některé české celebrity si potrpí na luxus a pořídily si nemovitosti u moře nebo oceánu. V jakých zemích našly druhý domov a kolik za to zaplatily?

Jiří Macháček

Herec a zpěvák si pořídil nemovitost v Thajsku, konkrétně na malém ostrově Ko Lanta. Se svou rodinou tam obvykle tráví dva měsíce v roce. „Lidé jezdí do Thajska za sluníčkem, na pláž, za mořem, já tam jezdím opravovat rozpadající se baráček. Jsem tam docela šťastný, nasednu na motorku, jedu koupit pytel cementu, hodím ho na motorku, k tomu pytel písku, udělám beton a z něho žlábek, aby voda netekla do baráku, ale mimo něj. Nebo přerovnávám kameny. Dokonce je mám pojmenované. Jeden se jmenuje Polštář, druhý Hlava jednookého muže. Možná si řeknete, že jsem trochu blázen a možná nebudete daleko od pravdy,“ prozradil Macháček s úsměvem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Hana Zagorová, Štefan Margita

Slavný manželský pár si před lety pořídil letní sídlo ve španělské Malaze. Jezdí tam pravidelně každý rok. Toto místo si zamilovali na první pohled a nemůžou si ho vynachválit. „Jsme tam moc šťastní a spokojení. Vždycky si tam skvěle odpočineme. Klima a vlhko nám i pomáhá i na hlasivky,“ prozradil operní pěvec pro Extra.cz.

Leoš Mareš

Před dvanácti lety si moderátor pořídil nově postavený apartmán v bulharském letovisku Carevo poblíž Burgasu. Za kvartýr na černomořském pobřeží, který má 130 m2 včetně terasy, měl zaplatit zhruba 5,5 milionu korun. „Doporučil mi to realitní makléř, se kterým spolupracuji. Beru to jako investici, další využití zvažujeme. Zajímalo mě především ekonomické hledisko, a tudíž nebylo až tak podstatné, jestli je v horách nebo někde jinde,“ svěřil se tehdy Mareš deníku Právo. Zda bydlení u moře vlastní stále, není jasné. Na náš dotaz nereagoval.

Tereza Kerndlová

S manželem Reném Mayerem, který jí dělá manažera, si za 10 milionů korun zakoupili dům s bazénem ve španělské Esteponě v provincii Malaga. „Splnili jsme si sen. Vlastní dům. Osm let jsme s mým mužem hledali tu správnou první linii u moře. Teď začíná nová éra. Jenom škoda, že jsem si kdysi na gymplu nevzala místo francouzštiny španělštinu,“ prohlásila zpěvačka krátce po nákupu svého letního sídla.

Michal David

Luxusní dárek, útulnou vilu na Kanárských ostrovech, si nadělil ke svým 57. narozeninám. „Dlouho jsme s manželkou Marcelou uvažovali, kde si koupit nějaký domek u moře, a nakonec jsme se rozhodli pro Kanárské ostrovy. Je to relativně blízko oproti třeba Floridě. A je tam celoročně stále teplo a sluníčko. Vždycky jsme o tom snili a nakonec se to stalo skutečností,“ sdělil zpěvák webu Prima Ženy. Pořídit si vysněný dům ovšem nebylo snadné. „Hledali jsme nějakých deset let, dlouho jsme nemohli najít ten pravý, který by odpovídal našim představám. Když už jsme to pomalu vzdávali, objevil se dům na Kanárech, který byl přesně podle našeho gusta. Odmítnout by znamenalo do smrti litovat,“ dodal Michal David.

Alice Bendová

Sexy herečka si zamilovala Tenerife, které je součástí Kanárských ostrovů. Cestovala tam tak často, že si tam před čtyřmi lety pořídila apartmán se dvěma ložnicemi s výhledem na oceán. „Splnila jsem si tím životní sen,“ prohlásila Alice. Cítí se tam jako doma a blízká je jí i španělská mentalita. „Mám místní lidi ráda, protože my jsme v podstatě stejní. Jsem podobná nátura, mám ráda ten všudypřítomný klid. Když tam přijedete, zjistíte, že hned druhý den se vám začne všechno posouvat. od snídaně až do večeře. Za dva dny si uvědomíte, že už nevečeříte v šest, ale v osm a že je to vlastně jedno,“ uvedla pro iDnes.cz. Na začátku letošního roku se rozhodla tento objekt prodat a místo něj si ve stejné lokalitě pořídit ještě větší nemovitost.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.