Celebrity

25. června 2022 18:14

Vanesa Havlíková

Vypadá, jako by nikdy nerodila. Monika Marešová tvrdí, že je zpět na své hmotnosti

Novopečená maminka Monika Marešová (41) je teprve tři měsíce po porodu své dcerky Alex, ale svou štíhlou postavu má už zase zpátky. Po dlouhé době se ukázala na veřejnosti, všechny okouzlila a vynikla také její dokonalá postava. Uvedla, že je zpět na své původní hmotnosti.

Manželka moderátora Leoše Mareše před třemi měsíci porodila holčičku, které dali s manželem jméno Alex. Porod s tělem ženy obvykle hodně zamává a získat svou původní postavu nemusí být vždy jednoduché. Toto ale není Moničin problém, skvělou figuru má totiž zase zpátky a sexy tělo znovu ukazuje světu.

Recept na štíhlou postavu

Monika Marešová bezesporu patří mezi jednu z nejvýraznějších tváří českého Instagramu. Infuencerka byla vždy známá díky postavě, na které tvrdě dřela. Těhotenství ale s postavou zamává, což na vlastní kůži pocítila i ona. Přehnané obavy o to, že by se jí nepodařilo vrátit se na původní váhu, ale nikdy neměla. To je možná i jeden z důvodů, proč má své štíhlé tělo tak rychle zpátky.

Jsem na své váze. I pro mě je to šok. Nejdůležitější ale je, že jsme zdravé. To, že jsem zpět na své váze, je fajn samozřejmě. Ale kdybych se svlékla, také byste viděli, že to tělo není ideální. Musím začít makat, ale všeho s mírou, nechci to urvat. Chybí mi to. Větší aktivity nedělám, chodím s kočárkem na procházky a to je tak celé,“ prozradila novopečená maminka pro web Super.cz.

Připomeňte si vtipné oznámení narození malé dcerky Marešových

Nezdravé jídlo si neodříkává

Většina lidí si myslí, že receptem na štíhlou postavu jsou drastické diety, tvrdé cvičení v posilovně a zákaz veškerého nezdravého jídla. Po devíti měsících, kdy se tělo připravuje na příchod nového člena rodiny a nabraná kila i oteklé končetiny jsou logickou součástí, je pro mnohé z žen takřka nemožné dostat se opět na svou původní váhu. Někdo má výhodu a má dobré geny v rodině, někdo to bohužel zase tak jednoduché nemá a pro svou vysněnou postavu musí něco udělat. Monika má v tomto ale štěstí, jídlo si nijak odříkat nemusí a stejně patří do první skupiny.

Jím, jím hodně a jím sladký. Ale zároveň jsem nepřestala mít ráda zdravé věci. Jsou to geny a je to kojení... Kojit, kojit, nespat, popsala denní režim manželka Leoše Mareše pro Super.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.