Manžel Pavly Tomicové odešel za mladší herečkou. Nová partnerka je těhotná

Oblíbená herečka Pavla Tomicová (60), kterou znáte ze seriálu ZOO nebo Slunečná, zažívá těžké chvíle. S dlouholetým manželstvím s hercem Ondřejem Malým (57) je konec. Našel si mladou partnerku herečku Kristýnu Kociánovou (37), se kterou údajně čeká miminko.

Jak informoval deník Blesk, komediální herečka Pavla Tomicová se rozešla se svým dlouholetým manželem Ondřejem Malým a vše nasvědčuje tomu, že neopravitelný vztah směřuje po 19 letech manželství k rozvodu. Jeden z příbuzných Tomicové deníku vypověděl, že manželská krize je trápila už loni.

Kristýna Kociánová bude brzy rodit

A nyní už je jasné proč. Fotky pak ukazují Malého s Kristýnou Kociánovou, jak společně vycházejí z pražského bytu. Na herečce je jasně vidět, že je v pokročilém těhotenském stavu. Zřejmě dítě čeká právě s Malým.

Není tak divu, že Pavla Tomicová od loňského září tak rapidně zhubla. Nejedná se pouze o změnu jídelníčku a zdravý životní styl, nýbrž je na vině i hereččino trápení a psychika.

„Ano, je to pravda. Ondra od Pavly odešel. Pavla se k tomu nechce vůbec vyjadřovat, tak ji, prosím, respektujte. Není na tom dobře,“ citoval Blesk svůj zdroj, který krach manželství potvrdil. Dlouholetí herečtí manželé spolu mají dceru Anežku (22). Syna Adama (29) má Tomicová z předcházejícího vztahu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.