Móda a krása

5. dubna 2023 13:20

Komerční sdělení

Perfektní řešení pro pokožku bez celulitidy. Připravte se na léto a lehoučké šaty včas

Teplé dny se blíží a s nimi také obměna šatníku. A více viditelné odhalené pokožky. Značka Thermes Marins de Saint Malo nabízí ve svém portfoliu jedinečný produkt, díky kterému vás celulitida už trápit nebude. Zamilujte se do séra s výtažky plnými síly, které vás pomerančové kůže definitivně zbaví.

Opět je to tady. Období, kdy chce být žena obzvlášť krásná, sexy a žádoucí. Jednoduché hedvábné šaty, sportovní šortky, to vše jsou modely pro nadcházející sezonu. A pro jejich jedinečnou prezentaci je třeba jediné – být vlastníkem pokožky bez pomerančové kůže. Jak na to?

Mořská voda sama o sobě na eliminaci nevzhledných dolíčků vznikajících nedostatečným prouděním lymfy, nesprávným prokrvením, hromaděním tukové tkáně a stárnutím podkožního vaziva, stačí, jenže když nemáte příležitost vyrazit k němu a na léto se řádně připravit, můžete si do koupelny pořídit pomocníka, který vám moře na místo určení dodá. Produkt z řady Thermes Marins de Saint Malo.

Celulitida a její vznik je podmíněn faktory, mezi které patří dědičnost, nadváha, nesprávná životospráva, ochablé svalstvo, hormonální poruchy a další. Celulitidu vytvářejí zvětšené tukové buňky, které se zvětšují nikoliv kvůli hromadění tuku, ale proto, že s v nich hromadí odpadní látky. Je tedy pravdou, že celulitidou mohou trpět, a také tomu tak je, i ženy velmi štíhlé. Je dobré místa, kde ke vzniku celulitidy dochází, vždy prokrvit a uvolnit v daných partiích lymfatický systém, který zajišťuje odvádění odpadních látek z organismu.

Pokud toužíte po krásných stehnech i pažích, které neprozradí váš věk ani sedavé povolání či nedostatek pohybu během zimních měsíců, máte jedinečnou šanci zabojovat pomocí přípravku SLIMMING ACTION SERUM DROSERA & ALGAE od značky Thermes Marins de SaintMalo s problémem, který je primárně estetický, a přesto, nebo právě proto, dokáže pořádně potrápit.

Náš tip:

ZEŠTÍHLUJÍCÍ SÉRUM S ROSNATKOU A ŘASAMI 1185 Kč (150 ml – 5,07 fl.oz.). Díky účinnému komplexu z rosnatky (masožravá madagaskarská rostlina), řas a kofeinu zanechává toto sérum pleť viditelně pevnější a hladší, protože redukuje výskyt pomerančové kůže*.

*Prokázaná účinnost po 28 dnech používání.

Více na cosmetics-thermesmarins.cz

Sdílejte článek
Štítky léto celulitida kůže pokožka oděv Thermes Marins de Saint Malo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.