Krásná kadetka znásilnění otci neodpustí. Chce ho zabít

1. MISE (37) – Půjde se mnou

Herečce Sáře Rychlíkové se má v oblíbeném seriálu její otec za co mstít. Povedlo se jí totiž dostat ho za mříže, když ho obvinila z pokusu o vraždu. Nyní je však znovu na svobodě a nehodlá to své dceři jen tak odpustit. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak se seriálová Marika rozhodne v zoufalé situaci naplánovat jeho vraždu.

Krásná frekventantka Marika Klocová rozhodně nemá na růžích ustálo. Když přistihla svého otce, jak chce znásilnit její mladší sestru Pavlu, pokusila se ho zabít. Nakonec společně s matkou a sestrami u soudu vypověděly, že on plánoval zavraždit Mariku, a dostaly ho tak na deset let do vězení. Teď je venku a nejmladší nezletilou dceru hodlá dostat do své péče.

Počká si na vhodný moment a překvapí ji se starší Pavlou na hřišti. „Na tuhle chvilku jsem čekal strašně dlouho. Teď už budeme spolu sami,“ chytne nejmladšího sourozence Mariky kolem ramen a odvádí si holčičku pryč. „Denisa půjde se mnou,“ oznámí suše otec Pavle, když se ho ptá, co to má znamenat. V tom ale naštěstí přiběhne Marika a vymaní malou sestřičku z jeho sevření.

I když se jí povede Denisku před otcem zachránit, jejich bezpečí je bohužel jen dočasné. „Já ti říkám, jdi mi z cesty. My dva jsem spolu ještě neskončili,“ varuje v dalším dílu seriálu 1. MISE, který uvidíte ve středu večer na Primě, výhružně svou nejstarší dceru zlotřilý otec, kterého si zahrál Matouš Rajmont. Všechny dívky jsou k smrti vystrašené, táta si navíc zjistil, kde bydlí.

Vražda otce jako jediné poslední řešení

Když přijde Marika s informací, že i přes všechnu její snahu něco vymyslet a najít řešení to vypadá, že jim nedokáže pomoct ani sociálka, podle které má otec na svou nejmladší dceru nárok, uchýlí se Pavla k tomu nejzoufalejšímu činu. „Musíme to udělat,“ řekne jen Marice a pošle Denisu pryč z pokoje. Společně s nejstarší sestrou pak plánují otcovu vraždu.

Poté, co Marika svou sestru přesvědčí, že tuto misi musí nechat na ní, přemýšlí, jak se otce zbavit, aby to vzbudilo co nejmenší podezření. Opravdu bude situace natolik bezvýchodná, že se jindy rozumná a přemýšlivá Marika odhodlá k tomuto trestnému činu? Nebo se ještě stane nějaký „zázrak“, který dívky spasí? Či zvítězí staré pořekadlo, že krev není voda, a mladá lékařka se před otcovraždou nakonec zastaví?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.