Láďa Hruška zatančí po vzoru hostitelky u tyče. Dojde na trapas s ponožkami

Prostřeno! XXVI (4) - Láďa u tyče

Reprízy vychytávkového týdne pokračují a ve čtvrtek uvidíme tanec v kuchyni temperamentní Terezy. Nebudou chybět vypečené kůžičky, pikantní předkrm ani pracný dezert. Láďa se opět neudrží a vylíže paprikovou omáčku přímo z talíře.

Lektorka pole dance a maminka na mateřské bude hostit soupeře z kulinářské soutěže ve čtvrtek. S Láďou Hruškou se Tereza zná z jeho pořadu, kde účinkovala. Avšak jaká je vlastně kuchařka, to netuší ani on sám. Už při čtení menu se soutěžící budou těšit, jak si pochutnají. Tereza připraví pro hosty dýňové špalíčky s pikantním dipemhráškový krém s bylinkovým olejem a krutony, kuře na paprice s pečenými paprikami a naloženými jalapeňos a jako dezert bude dort s malinovou ganache a vanilkovým krémem.

Dýňové špalíčky budou mít úspěch díky výraznému dipu. Láďa, který miluje ostrá jídla, omáčku vypije ze skleničky do dna. Při polévce hosté opět hrají dětskou soutěž o to, kdo bude „pokakaný prkýnko“. Kdo sní polévku nejpomaleji, prohrál. Předchozí večer byl přes veškerou snahu poslední Láďa. Kdo to bude dnes, uvidíte na prima+ a vpodvečer na obrazovce. Nejvíc chvály se Tereze dostane za hlavní chod. Zajímavým detailem budou kuřecí škvarky z vypečených kůžiček. Láďa bude v sedmém nebi. „Mně se prostě vrátila chuť do dětství, tak já se jako malý kluk zachovám,“ nezklame moderátor a ponoří obličej zbytku omáčky. Vylízaný talíř pak podá hostitelce s tím, že ho nemusí ani umývat.

Podívejte se na video, ve kterém Láďa ztrácí zábrany:

Ve stropě má díru od tyče

Jelikož soupeři vůbec netuší, že byla Tereza před mateřskou lektorka pole dance, dá jim v úvodu večera malou nápovědu. Míra hostitelce pomůže otevřít šampus a ona ho přitom upozorní na díru ve stropě, kde mívala tyč. Prý se do ní má trefit špuntem. „To je indicie pro vaše přemýšlení, co asi dělám,“ nasadí soupeřům Tereza brouka do hlavy. Po povedené večeři a zábavě, která proběhne na zahradě v duchu různých her, už si hosté myslí, že je nic nečeká. Opak je ale pravdou.

Ještě je tu malé překvapení v podobě pole dance u tyče, kterou má Tereza na zahradě. Blondýnka předvede opravdu povedené vystoupení. Ale nebyl by to Láďa Hruška, aby se do situace nevložil. Sundá si boty a jde na věc. „Ježíš, já mám každou ponožku jinou,“ zastydí se okamžitě. Pak se tedy chopí tyče a zkusí pár kreací. „Můj tanec u tyče byl dnes poprvé a já pevně věřím, že i naposled,“ zhodnotí nakonec svůj výkon, který zakončil řízeným pádem. Ponese se atmosféra v přátelském duchu nebo se objeví první taktici?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.