Matásek se svléká. Pusťte si poldovo unikátní pokání

Asi nejbizarnější moment z nedělního Poldy. Dejte si celou scénu, v níž se David Matásek svléká pro svoji dceru Míšu hned v úvodu článku. Pro ty, kdo jste tuto epizodu detektivního seriálu Polda ještě neviděli, níže připomínáme, o co šlo.

Michal Bříza opět tak trochu neudržel emoce na uzdě. Když se mu doneslo, že zadrželi jeho dceru Míšu (20) během demonstrace. A kdyby jen to. Kolegové ji zatýkali nahou ve výloze.

Asi si při jeho povaze dovede představit, co s ním tato informace o možném okukování jeho „malé holčičky“ udělala.

Polda Michal Bříza je ale správnej chlap a jako takový umí přiznat svoji chybu a také se řádně omluvit. I když o „řádném“ omlouvání by se dalo spekulovat. Jak jste mohli vidět nejen ve vybrané scéně v úvodu, ale i v celém 4. dílu Poldy. Ten si ještě můžete pustit na Primě PLAY tady.

Podívejte se také v dalších vystřižených scénách, jak Michal řádil, když se o zatčení Míši doslechl:

A v této scéně už si za zatčení podává kolegu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.