Předpremiéra z nedělního Poldy: Místo činu

Nahlédněte v předpremiéře na místo činu 4. premiérového dílu seriálu Polda. Video je hned v úvodu. Další případ vraždy přivádí Michala Břízu do světa esoterického interiérového designu! Mistra feng-šuej Ludvíka Najmana někdo sprovodil ze světa mečem...

Michal je z filosofie dálného východu samozřejmě nesvůj, nezná ale ani pojem registrované partnerství. Zpočátku podezírá homosexuálního partnera zesnulého, kterému by mělo dědictvím po Najmanovi připadnout značné jmění.

Nenechte se ale zmást nabízejícím se jednoduchým rozřešením. Vyšetřování se ještě pěkně zamotá. Jak nakonec případ dopadne? To uvidíte zase v neděli ve 20.15 na Primě.

Pokud vám utekl některý z předchozích dílů Poldy, můžete si ho přehrát na webu Prima PLAY.

Toto by vás k nedělnímu Poldovi mohlo také zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.