Nečekaná proměna! Víte, jak vypadali slavní herci před více jak deseti lety?

Policajti z centra. V hlavních rolích tří detektivů oblíbeného krimiseriálu pravidelně vídáte známé herce z primáckých seriálů – Filipa Blažka, Romana Zacha a Davida Matáska. Seriál se natáčel více než před deseti lety, podívejte se, jak se za tu dobu trojice detektivů proměnila. Bez mužných vousů vypadají jako mladíčci.

Ústřední postavou seriálu je inspektor Tomáš Vlček (Filip Blažek), trochu zbrklý a impulzivní třicátník, kterého kvůli soustavným záletům vyhodila žena. Co o své roli prozradil?

„Je to splněný klučičí sen. Jako malí jsme si hráli na policajty a zloděje a teď je to skoro doopravdy, a ještě nás za to platí (smích). Je to samozřejmě náročný, ale současně úžasný, že si díky herectví můžu vyzkoušet tolik profesí. Jen toho bylo v poslední době hodně, takže jsem utahanej. Ale mám práci, která mě baví a je pestrá, protože jsem měl možnost si za ty roky zahrát kromě televize taky na velkých i malých scénách předních pražských divadel. A to je super!“ směje se Blažek.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Vlčkův kolega Carlos (Roman Zach) žije s jeho bývalou ženou Marikou a jeho synem Martinem, což je důvodem k neustálým sporům a vyostřené rivalitě mezi kolegy, zvláště když se Vlčkův syn zaplete sám do nezákonné činnosti. A to ne jednou.

Třetí v partě, David Matásek, na Primě exceluje také v seriálu Polda. Role policisty ho moc baví. „Kvůli roli Poldy jsem asi po patnácti letech odhodil kravatu, nechal si narůst vousy. Od různých nažehlených rozumbradů, které jsem hrál, jsem teď lehce testosteronový chlapík, který snad i smrdí,“ směje se Matásek.

Policajty z centra sledujte v úterý ve 21.35 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.