Seriály a filmy

13. dubna 2022 09:00

red

Daniela Písařovicová a Ondřej Gregor Brzobohatý bok po boku v zábavné show

Daniela Písařovicová jako nová panelistka v Inkognitu

Málokdo by čekal, že 14. dubna usedne v zábavném pořadu Inkognito, ve kterém slavné osobnosti hádají povolání hostů, mezi hádající Daniela Písařovicová. Představí se divákům v úplně nové poloze. Zatím tuto přední dámu české publicistiky znají především z té seriózní stránky. Co s ní ale udělá společnost známých šprýmařů Jakuba Prachaře, Ondřeje Brzobohatého, Richarda Genzera a Libora Boučka?

„Jsem ohromnou fanynkou Inkognita už od samotného začátku. Neviděla jsem jen pár dílů ze všech, které byly odvysílány. Strašně jsem se tedy na natáčení těšila, kluci jsou totiž neskutečně zábavní…“ nechala se slyšet Daniela a je na ní vidět, že si svoji novou roli opravdu užívá.

„Dělat zábavu je to nejsložitější, co vůbec existuje. Nikdy totiž nemůžete správně odhadnout publikum, jestli jste naladěni na stejnou vlnu. Někdy máte pocit, že říkáte skvělý fór, ale nikdo na něj nezareaguje a smějete se tomu maximálně vy sami. A jindy něco jen tak plácnete, lidi se začnou smát a vy nechápete čemu. Oblast humoru je lákavá, ale je to těžká disciplína. Člověk do ní musí dozrát,“ dodává.

Čím chtěla být Daniela Písařovicová v dětství?

Na světě prý existuje více než padesát tisíc profesí. Daniela si vybrala tu novinářskou. Čím ale chtěla být v dětství? „Celou základní školu jsem chtěla být paní učitelkou. Pak jsem ale pochopila, že nemám absolutně žádnou trpělivost. Je pro mě těžké pochopit, že někdo něco nechápe. A přitom já sama velmi často tápu. V dětství jsem také chtěla být letuškou. Tehdy to totiž bylo dost exkluzivní zaměstnání. Letušky byly jedněmi z mála, kdo mohl cestovat,“ vysvětluje Daniela, která bývá spojována s Ondřejem Gregorem Brzobohatým. Oficiálně svůj vztah ale zatím nepotvrdili.

A jaké je Danielino životní krédo? „Už je toho asi plno, ale i já zmíním, že je důležité žít tady a teď. Něco na tom totiž je – člověk by si měl užívat to, co mu život nabízí, a příliš se nestresovat. Což samozřejmě nejde úplně, zejména v kontextu současných událostí. Snažím se mít důvod se každý den zasmát,“ prozradila. A pokud se chcete také od srdce zasmát, sledujte Inkognito každý čtvrtek ve 21:35 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.