David Gránský je tátou. Porod dal jeho krásné manželce Nikole pěkně zabrat

Populární seriálový herec a zpěvák David Gránský (30) je tatínkem. Spolu s krásnou manželkou Nikolou přivítali na svět svého prvního potomka. Je to syn a dostal velice netradiční jméno. Média radostnou novinku sdělila dřív než to stihli oznámit čerství rodiče.

U Gránských bude veselo. To proto, že se oblíbenému českému herci a zpěvákovi Davidu Gránskému a jeho partnerce Nikole narodil první potomek. A je to chlapeček. Manželé údajně pohlaví znali již před porodem, nechávali si to ale jako překvapení.

Příprava na porod u Gránských byla pečlivá

Přípravy na příchod miminka pár rozhodně nepodcenil. „Už máme od rodiny a kamarádů spoustu různého oblečení a potom samozřejmě všechny ty lahvičky, sterilizátory, dudlíky, plenky, chůvičky nebo kočárek. Pokojíček začínáme teď kompletně připravovat, jelikož nám dorazí veškerý nábytek, takže se těšíme a zároveň cítíme, že do cílové rovinky moc nezbývá,“ svěřil se před měsícem herec serveru Super.cz.

Jakmile ale došlo na samotný porod, zažila manželka Nikola údajně pěkné perné chvíle. Celá záležitost měla trvat celou noc. Miminko se nakonec dostalo na svět císařským řezem, chlapeček i maminka jsou ale naštěstí v pořádku, a rodina má tak to nejtěžší za sebou. Teď už jen odpočívat, nabrat síly, a hurá domů.

Sdílejte článek
Štítky rodina porod syn otec David Gránský potomek herec Modrý kód dítě Zoo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.