Ano, šéfe! je zpátky. Zdeněk Pohlreich se pokusí vzkřísit motorest Lesní zátiší

V REPRÍZE pořadu Ano, šéfe! nás v úterý ve 22.20 na Primě čeká trápení paní Podané. Snaží se postavit na nohy podnik po svém bratrovi, který ze závažných (osobních) důvodů byl přinucen jí relativně fungující motorest Lesní zátiší přenechat.

Ale nedaří se a dluhy se mění ve značný existenční problém. Proto se obrací na Zdeňka Pohlreicha, šéfkuchaře, který pro věcnou a přesně mířenou kritiku rozhodně nejde daleko.

Jana Podaná se k podnikání dostala v roce 1993, kdy začínala jako účetní, což dělá dodnes. Sama vede účetnictví restaurace. Do gastronomie samotné ovšem vstoupila až v roce 2002, kdy se místo svého bratra stala vlastníkem i vedoucí podniku současně. Od té doby se snaží relativně fungující motorest, situovaný poblíž hlavních tahů na Domažlice a Rozvadov, udržet nad vodou.

S vedením restaurace žádné zkušenosti předtím neměla. Díky bratrovi, který dodnes patří k personálu a je zároveň pravou rukou paní Podané, má pocit, že vedení restaurace rozumí.

I když nemá zkušenosti v oboru, její buldočí boj za existenci podniku a pozitivní vztah k beznáhražkové gastronomii jí pomáhá udržet nějakým způsobem motorest nad vodou. Přesto má do prosperujícího a kvalitního podniku více než daleko. Její dluhy na odvodu pojištění i nájmu objektu a zároveň klesající tržby přerůstají v existenční problém. Navíc musí najít způsob, jak zastavit úbytek hostů, který vznikl zprůjezdněním dálničního obchvatu Plzně. A co na to Zdeněk Pohlreich? Stačí láska k jídlu k úspěšnému provozování restaurace?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.