Šéf U Vlka. Vsadí na babičku poslední záchrany a ochutná brněnský Bronx

Brněnská jídelna U Vlka je před krachem, navíc v sousedství vyloučené lokality a proslulé ulice Cejl. Té se Brňané vyhýbají a přezdívají jí brněnský Bronx. Majitel podniku Vladimír Volf, který má zkušenosti spíše se školstvím než s provozem restaurace, to nemá zrovna lehké.

U Vlka sází na poctivou českou kuchyni, ale lidi nechodí. Zvažuje rozvoz jídel. Poradí šéf?

V kuchyni šéf potkává kuchaře Robina Jakubíčka, který světu svou lásku k řemeslu dává najevo vytetovaným nožem na předloktí. Prý vaří už deset let. Jeho jídla však nevypovídají o kuchařském umu nic moc.

Šéfa spíše zaujme kuchařova babička, paní Jakubíčková, specialistka na tradiční krajovou kuchyni. Poradí ona vnukovi, jak na to?

Premiérový díl Ano, šéfe z Brna si nenechte ujít v pondělí ve 21.30 na Primě.

„Tady jsem se naučil řadu zajímavých věcích a poznal spoustu zajímavých lidí,“ hodnotí Zdeněk Pohlreich vskutku nevšední návštěvu Brna.

Bezpohlavní podnik

Podnik U Vlka označí za bezpohlavní, navíc se mu nelíbí, že je k nenalezení. „Nějak ty lidi musíme do toho podniku dostat,“ dává si za cíl své brněnské návštěvy a rozhodne se vytvořit podniku alespoň minimální reklamu. Pozve si profesionálního fotografa a nechá vytvořit reklamní tabuli.

Jak U Vlka s tímto celkem drahým dárkem naložili, se můžete podívat v extra reportáži z natáčení Ano, šéfe! v Brně na videu níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.