V PŘEDPREMIÉŘE: Šéf slíbí, že už nebude mluvit sprostě. Jak dlouho to vydrží? Hlasujte v anketě!

„Prosím vás, slibte mě, že nebudete sprostě mluvit a že se budete chovat slušně…“ Jde něco neslíbit takové babičce? No nejde. A co myslíte, že jí na její přání šéf odpověděl? Pusťte si ukázku z pondělního premiérového Ano, šéfe! z brněnské jídelny U Vlka! A hlasujte v ankatě níže:-)

V kuchyni šéf potká kuchaře Robina Jakubíčka, který světu svou lásku k řemeslu dává najevo vytetovaným nožem na předloktí. Prý vaří už deset let. Jeho jídla však nevypovídají o kuchařském umu nic moc.

Šéfa spíše zaujme kuchařova babička, paní Jakubíčková. Poradí specialistka na tradiční krajovou kuchyni vnukovi, na co lákat lidi do jídelny?

Vše se slibem začalo tím, že Zdeněk povzbuzoval krojovanou paní při focení malé reklamy, kterou vymyslel pro podnik, kam si ho pozvali a který nemohl najít: „Nebuďte zbytečně skromná. Televize je plná lidí, kteří uměj úplný hov.o a jsou tam taky!“

Mluvte pěkně!

Babička na něho jenom pohlédla a prohlásila: „Ale vy to řeknete tak škaredě… Mluvte pěkně. Prosím vás, slibte mně, že nebude sprostě mluvit a že se budete chovat slušně…“

Zdeněk se brání: „Takže jsem sprostej a vám vadí, že mluvím sprostě?"

Babička Maruška oponuje: „Ale všeci to říkali.“

Více z brněnské jídelny U Vlka sledujte v premiérovém dílu Ano, šéfe! v pondělí ve 21.30 na Primě!

HLASUJTE V ANKETĚ a pusťte si také na dalším videu šéfův nezaměnitelný slovník:

Zuzana Schneidewind

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.