Takto vaří spolumajitel grand restaurantu z Ano, šéfe! doma. Předvedl to v Prostřeno

Jestli jste měli pocit, že sebevědomého spolumajitele honosného grand restaurantu ze včerejšího Ano, šéfe! už znáte, nepletli jste se. Ano, je to ten samý Jiří Kotas (36), který před časem bojoval jako lidový kuchař v pořadu Prostřeno o výhru týdne. A že tam tedy nešetřil kritikou na jídla kolegů.

Celý díl Ano, šéfe! s tímto odvážným kuchařem si nyní můžete přehrát na Prima PLAY.

Takto se ten samý muž profiloval v Prostřenu:

Sám o sobě říkal, že je hodný, pohodový a pro každého by se rozkrájel. Ukázal se také jako hodně výřečný, rázný a že nemá rád konflikty.

Vztah k vaření má prý kladný, vaření ho baví, ale nevaří každý den. Má prý rád vše, co je dobré a dobře vypadá na talíři, nejradši má maso. Naopak nesnáší "jídla jako ze závodní jídelny a nikdy bych nesnědl hmyz. U stolu mi vadí brblání a kritika."

Jak se otevíral jeho restaurant s ambicemi vařit pravou francouzskou kuchyni jste viděli ve čtvrtek v Ano, šéfe! Teď se můžete podívat do domácí kuchyně jednoho ze spolumajitelů. Čekáte také nějaké „červené koberce a kankán“? Celý díl Prostřena si dejte ZDE.

Níže se můžete kouknout, jak si pan Jiří vyzkoušel v Prostřenu zahrát tak trochu na šéfa.

Když je řeč o rodině. Víte, co skutečně podivuhodného vytváří doma "nejlepší babička" Jiřího Kotase? Pro někoho jsou její výtvory "k nakousnutí", šéf Pohlreich se jich ale spíše lekl. O co de?

Teď si připravte třeba Jirkovu křehkou palačinku z Prostřena!

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.