Zdeněk Pohlreich se v Ano, šéfe! vrací do Brna a rozhodně to nebude nuda

Obávaný šéf s razancí sobě vlastní proniká do dalších restauračních zařízení, která se potýkají s různými problémy, aby tu zjednal pořádek a pomohl jim k prosperitě. Podívejte se na REPRÍZU úspěšného dílu Ano, šéfe! ve středu ve 21.30 na Primě.

Na natáčení dnešního dílu se šéf opravdu těšil. Doufal, že nedávno znovuotevřená restaurace Bohéma v budově brněnského Janáčkova divadla splní jeho předpoklady o tom, jak má vypadat pořádný podnik. A na první pohled to tak opravdu vypadalo.

Restaurace je skutečně hezká, ale zoufale prázdná. A právě to byl také důvod, proč si oba majitelé Zdeňka Pohlreicha do restaurace pozvali. Každý měsíc prodělávají velké peníze a změnu nutně potřebují.

Při bližší kontrole však šéf zjistí, že vše tak trochu připomíná úsloví o navoněné bídě. Zoufalý nedostatek financí se projevuje na každém kroku a ani kuchyně není výjimkou. Dluhy tak ovlivňují úplně všechno od vztahů se zaměstnanci po vztahy s dodavateli.

Šéf si proto přestává být jistý, jestli s tímhle problémem dokáže pohnout. Zvlášť když proklamovaná spolupráce majitelů vyznívá evidentně naprázdno. A tak tu naplno vytrysknou velké emoce, které v sobě někteří dlouho dusili. Tento díl by vzhledem ke svému šokujícímu závěru mohl mít podtitul Na nože!

Nenechte si ujít reprízu zajímavého dílu pořadu Ano, šéfe! ve středu večer ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.