PREMIÉRA I. fotbalové reality show. Ano, trenére! už dnes

Šéfa Pohlreicha střídá na obrazovce respektovaný trenér Franz Straka. V obdobném formátu navštíví 8 fotbalových klubů na českém venkově a pokusí se zlepšit jejich úroveň. Svoji misi trenéra spasitele začíná v Holasovicích. Jedním z problémů místních hráčů je, že hrají tak nějak bez ducha a motivace.

V Holasovicích žije fotbalem opravdu celá vesnice. Mají tady dokonce i schopný ženský fotbalový tým. Ten mužský vede trenér Petr Bolík, který svou práci bere velice zodpovědně.

Snaží se být profesionálem, ale nemá příliš zkušeností a nedokáže postrčit tým dopředu. Věkový průměr mužstva je kolem 25 let.

Premiérové Ano, trenére! uvidíte každý čtvrtek ve 21.35 na Primě!

Na pozici trenéra má nově nastoupit bývalý nejlepší hráč – Allan Prokeš. Kdyby se jim podařilo zvítězit, největší odměnou by pro ně byla návštěva zápasu špičkových fotbalových týmů. V průběhu sezony sledujeme především dvě hlavní postavy – Allana a Bolíka. Ještě více bonusů k Ano, trenére! i fotek z natáčení a perličky ze zákulisí pořadu najdet na FB Ano, trenére! TADY

Allan (63 let) má trenérské zkoušky, je to svérázná postavička – je třikrát rozvedený a dohromady s vyženěnými dětmi jich má pět. Žije však sám v sociálním bytě v Opavě. Je nadšeneckým „ajťákem“, který však zamrzl v 90. letech. Vede si agendu o TJ Holasovice s důkladností agenta a komunikuje s hráči především přes internet. Má svérázný způsob vedení tréninku – učí hráče mimo jiné dobře fingovat faul a umět u toho přesvědčivě křičet. Však uvidíte.

To jsou oni, hrdinové 1. dílu show Ano, trenére! V premiéře zavítá kouč Straka do TJ Sokola Holasovice.

V další Galerii se můžete podívat, jak se vybírala mužstva do pořadu.

Osobní pozvánka od samotného kouče Františka Straky.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.