Vše ze světa cyklistiky v sobotním Bikesalonu

Víkend se blíží a s ním je přichystán i zbrusu nový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit? Začínáme v sobotu v 9.35 na Primě!

Je tady 9. díl oblíbeného pořadu Bikesalon.

Můžete se těšit na test doposud nejlevnějšího kola, jaké jsme kdy v Bikesalonu měli. B'twin Rockrider 520 je totiž s velkou pravděpodobností levnější než váš notebook, či chytrý telefon. A přesto to není špatné kolo. No ostatně - podívejte se sami!

Dále jsme svůj hledáček zaměřili na dámské kolo rovněž za velmi přijatelnou cenu. Jmenuje se Cube Access EAZ a naše testovací jezdkyně Klára vám o něm řekne víc.

Nebude chybět ani výlet. Tentokrát zavítáme do oblasti Karlových Varů, kde vás provedeme malebnými stezkami i zdejší historií.

A pokud se náhodou bojíte, že byste nic nemohli vyhrát, netřeba mít obav. Populární soutěž o trojici cyklistických vychytávek nebude chybět ani tentokrát. Tak už aby to začlo, co říkáte? Dívejte se s námi v sobotu ráno na TV Prima! Těšíme se na vás

Bikesalon startuje v sobotu v 9.35 na TV Prima!

Podívejte se na televizní upoutávku:

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.05 na Primě!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.