Sladké recepty

14. října 2013 08:00

Markéta Zídková

Markéta stvořila božského dinosaura

Markéta tentokrát dostane za úkol upéct dort pro liberecký DinoPark jako poděkování pro jeho návštěvníky. Jak se jí to podaří, sledujte na Prima love v pondělí ve 20.15.

Markéta s dcerou Sarah nejdříve prehistorický park navštíví a vymyslí, že by dinosaura přenesla na dort v podobě reliéfu.

Její dcerka má ale jiné přání: „Mně by se líbil celej dinosaurus s otevřenýma zubama!“

A protože není větší síly než dětských přání, Markéta se pustí do obří dinosauří hlavy, která se zrovna klube z vejce usazeného v trávě. Povede se jí to mistrovsky, a pokud se domníváte, že by se děti bály pustit se do zelené slizké hlavy, tak se velmi pletete! Obří pravěký tvor v nich vyvolá ohromné nadšení. Dětská nepředstíraná radost určitě splní očekávání provozovatelů parku a bude přesně takovým poděkováním, jaké zamýšleli.

Tady se podívejte, jak takový dinosaurus vzniká:

Pro diváky je tu ovšem jako vždy ještě jeden recept – tentokrát na meruňkové muffiny. A protože je Markéta opravdu božská cukrářka, nenechá velmi lákavé muffinky jen tak, ale přidá jednoduchý návod na to, jak je nazdobit růžičkou z marcipánu. A jak tedy na to?

Dívejte se v pondělí 14. 10. ve 20.15 na Božské dorty od Markéty na Prima love!

Na konci pořadu nám Markéta ukáže recept nameruňkové muffiny. Recept najdete hned po odvysílání pořadu na našich webových stránkách.

Další novinky a inspiraci najdete na Facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Mohlo by vás zajímat:

Jablečný pudink se špaldovými piškoty

Ořechový štrúdl se sušenými brusinkami

Buchtičky se šodó

Po Markétě se můžete podívat i na Duffa, jak on peče dorty. Tentokrát to budou bitevní lodě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.