Markéta upeče dort pro charitu. A určitě bude božský!

Markéta Krajčovičová alias Miss Cake nebo také Božská Markéta bude hostem devátého charitativního Jarmarku, který vypukne již 19. 10. na pražském Výstavišti.

A nepřijde s prázdnou! Návštěvníci akce budou moci ochutnat její božský dort, a přispět tak do kasičky pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Akci pořádá internetový portál OnaDnes, proto bude dort tematický – Markéta ho udělá ve tvaru Oněnky, která je maskotem magazínu. Korpus připraví Markéta mramorový a naplní ho smetanovo-karamelovým krémem.

Markéta bude zájemce učit péct!

Kromě sladkého potěšení nabídne Markéta zájemcům o cukrářské umění své znalosti. Ve stánku Prima love si různé triky budete moci vyzkoušet i vy. A co říká Markéta o připravované akci? „V mém cukrářském workshopu se návštěvníkům pokusím ukázat, jak vyrábět jednoduché ozdoby na dorty nebo muffiny,“ říká Markéta Krajčovičová. „Zájemce naučím, jak si vyrobit růžičky nebo mašle, budou si moci vyzkoušet práci s vykrajovátky nebo dekorační fólií.“

Těšíme se na vás spolu s Markétou a všemi účastníky podzimního Jarmarku OnaDnes.cz již 19. října od ranních hodin!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.