Seriály a filmy

5. února 2016 12:01

Martina Čerňanská

Češi na cestách nás tentokrát vezmou do pořádné exotiky

Češi na cestáchv neděli zavítají až do Dominikánské republiky. Tentokrát se potkají Věra, kterou znáte už z prvního dílu, a Záboj, který bude cestovat v rámci pořadu poprvé. Jak dopadne střet dvou generací?

Věra má sice dost kilo navíc, ale umí se radovat snad úplně ze všeho. Záboj je energický důchodce, který se nebojí jít do každé výzvy. Kdo z nich na tom bude lépe s komunikací v angličtině? A které zvíře lépe unese Věru – delfín, nebo mula?

Věra (30) – na mateřské dovolené, sama o sobě mluví jako o tučňákovi. Tvrdí, že ikdyž má 130 kilo, tak se za ně nestydí. Je velmi upřímná a vše říká narovinu. Cizí jazyky neumí. U moře byla ve čtyřech letech a pak na jeden den autobusem v Itálii. Letadlem nikdy neletěla.

Její medailonek je opravdu povedený, podívejte se:

Záboj (71) – důchodce, který se ještě stále živí jako hudebník. Chová králíky a nutrie. Sám o sobě říká: „Jsem veselý člověk, mám rád legrační lidi, nejsem upjatý a uzavřený.“ V roce 1968 (bylo mu 24) mu emigrovala máma, pak obě sestry. Dlouho ho nepouštěli do zahraničí,pak máma naštěstí dostala amnestii, tak směl i vycestovat.

A co o sobě ještě aktivní Záboj prozradil?

Nezapomeňte se dívat tuto neděli v 18.00 na Primu!

A pro ty, kteří se již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku...fotogalerii z natáčení v Dominikánské republice jen pro vás přímo zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 7. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.