Seriály a filmy

25. února 2016 10:01

Martina Čerňanská

Poslední návštěva Čechů na cestách - Senegal

Češi na cestách vás v neděli vezmou do Afriky. Poprvé se představí modelka Tereza Zimová a „cestovatel“ Ladislav Jung, divákům známý z druhého dílu. Jak se snese tato nesourodá dvojice?

Výprava do exotického Senegalu, když se oba z dvojice bojí hadů a hmyzu, bude určitě zajímavá. Šok pro ně bude už první koupání a návštěva rybího trhu. A jak se čistí zuby klacíkem? Nebude chybět safari, dorazí i do bývalého cíle závodu Paříž-Dakar, projedou se na katamaránu, spatří růžové jezero, čekají je výlet do hlavního města a další zážitky. Užijte si poslední dovolenou s Čechy na cestách.

Na cestu se vydá vám již známý Láďa a krásná modelka Tereza.

Ladislav Jung

Tereza Zimová

Dětství měla Tereza skvělé. Jen vždy toužila po jiném psovi, než pudlovi, ale dostával jen ty :). Jezdili na chaty, od té doby miluje houbaření. “Maminka se mnou byla sama, tak moc nezbývaly peníze na moře,” vzpomíná. Tereza nikdy nezískala nijak kladný vztah k vodě. "Dokud vidím na dno, je to pecka. Nechtěla bych se ale koupat v rybníce. Raději řeku, ta teče a není tam hegeš,” tvrdí. V moři nikdy nejde dál než tři metry od břehu, protože dál už může být žralok. U moře byla poprvé na střední škole v Itálii. “Mám strach ze všeho. Obecně se bojím, že je pode mnou něco, co žije. V moři žije zbytečně moc věcí. Já měla radost v Egyptě, když vyvěsili červenou vlajku a já nesměla k moři,” směje se.

Tereza má už od dětství hrůzu z pavouků. Když je vidí, pláče. Kamarád k ní musí dojet i v deset večer, aby jí ho zbavil. Na pavouka se nepodívá ani v časopise.

Puberta: puberta prý paradoxně nebyla vůbec divoká. Chtěla cestovat a pracovat jako modelka, takže musela makat, aby klasifikaci včas uzavřela a mohla odjet. Jezdila Itálii, Řecko - Athény, Hongkong, Rakousko, Německo, Chorvatsko. “Hongkong je nejhezčí město na světě, kdybych měla peníze zůstanu tam.”

Práce: Tereza dodělala střední školu, pak rok studovala jen angličtinu, pak byla modelka a 7 let managerka pro společnost Kipling pro Čechy a Slovensko. Potom si založila svůj vlastní butik i značku mody.

Letadlo: dříve měla velmi pozitivní vztah k létání, ale v posledních pěti letech to vůbec nezvládá. “Mám pocit, že když poletím já, tak to určitě spadne. Koukám na letušky a když mají změnu mimiky, tak je jasný, že to padá,” říká napůl ve vtipu napůl vážně. Naposledy si dala hypnotikum Spilnox, aby cestu prospala, ale letadlo mělo zpoždění, takže do něj málem nenasedla :-)

Nezapomeňte se dívat tuto neděli v 18.00 na Primu!

Exotickou fotogalerii si můžete právě zde prohlédnout i vy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.