Fanynka Chůvy k pohledání založila Instagram s jejími otufity! Má přes 200 000 followerů

Chůva k pohledání II (23) - upoutávka

Chůvu k pohledání můžete sledovat každý den na Prima LOVE. Kromě skvělého humoru však Fran oplývá i jinou kvalitou – dokonalým módním vkusem. Ano, je trochu bláznivá, ale to pro devadesátá léta není nic neobvyklého. Představitelka Fran si během natáčení užívala takové kousk, jako je Moschino, Versace či Dolce a Gabanna. A jedna fanynka jí v rámci jejího stylu založila velice úspěšný instagramový profil.

Tak trochu divoká chůva měla na televizních obrazovkách od roku 1993 do roku 1999 na růžích ustláno. Diváci po celém světě ji milovali. A rozhodně to bylo tím, že její humor a zápletky vycházely tak trochu ze života producentů a herečky Fran Drescher, která ztvárnila hlavní postavu.

Vkus chůvy Fran můžeme v dnešní době snadno zaměnit s nevkusem. Fran chodila v ultra krátkých minišatech, v barevných kostýmech s divokým vzorem a masivními střihy sak s ramenními vycpávkami. Je pravdou, že Fran se hojných vzorů (a to dokonce ani těch leopardích), masivních ramen ani velkých vlasů nebála. Čím více, tím lépe. Je však nutné podotknout, že taková devadesátá léta byla v módě slabším extraktem opravdu maximalistických let osmdesátých.

Fran před televizní kamerou chodila v šatech a kostýmcích od nejslavnějších módních návrhářů té doby. Jednou z jejích nejoblíbenějších byla značka Moschino. Od tohoto módního domu nosila hlavně své zábavné kostýmky. Značky jako Versace, Dolce a Gabbana a další se jí ale také nevyhnuly.

Instagramový profil pro styling Chůvy Fran

Shanae Brown je fanynka Chůvy a po jejím seriálovém maratonu se rozhodla, že si založí Instagram pojednávající o oblečení Chůvy Fran, kde se vždy dozvíte, odkud jednotlivý kousek pochází.

"Nikdy mě to nenapadlo a o módu jsem se nikdy nějak extrémně nezajímala, ale po sledování všech sérií Chůvy Fran jsem byla jejím stylem tak okouzlená, že jsem si ho zkrátka založila," vysvětluje Shanae Brown. Jejím oblíbeným dílem je epizoda 18 série 3, kdy Fran jí wasabi a začne mít sexy hluboký hlas (fanoušci moc dobře vědí).

Zapálená mladá fanynka do chůvy Fran není sama, už teď má na instagramovém profilu WhatFranWore přes 200 000 followerů. Kromě všech fanoušků seriálů ji ale sleduje sám producent Peter Marc Jacobson a kostymérka seriálu Branda Cooper. Oba dva se jí snaží pomáhat a komentovat posty.

Podívejte se na ukázku z Instagramu:

Sledujte Chůvu k pohledání každý den na Prima LOVE.

Sdílejte článek