Hvězda Cizinky se kvůli roli učila tiskařině. Výsledek vidíte ve znělce!

Podívejte se na poslední díl třetí série Cizinky, který se jmenuje příznačně Nový svět. Kam Jamieho a Claire odvede další dobrodružství v budoucí čtvrté řadě? Více se dozvíte v našem online archivu iPrima.cz, kde poslední epizodu najdete. Máme pro vás i zákulisní informace, kdy představitel Jamieho pro zvládnutí role musel zkrátka do úplně jiné práce.

Co Claire potká v posledním dílu třetí série?

Claire se vydává ke Geillis domů, aby našla mladého Iana. Poté, co je Jamie před smrtí zase zachráněn Johnem Greyem, se Jamie vydává za Claire. Společně se snaží zachránit Iana před poblázněnou Geillis, která si usmyslela, že k vyplnění proroctví musí zabít Bree. Proto chce obětovat Iana, aby mohla projít skrz portál. Když se manželům podaří její plán zhatit, vydávají se domů do Skotska. Po cestě je ale překvapí bouře a loď ztroskotá v Americe.

Celou epizodu seriálu CIZINKA můžete sledovat online v archivu iPrima.cz

Ne že by herectví nebyla práce. To rozhodně tvrdit nechceme, ale je jasné, že sedět v kanceláři/dílně od devíti do pěti je něco trochu jiného než předvádět rozličné lidské emoce šestnáct hodin denně před kamerou. O tom, co je složitější a náročnější, se bavit ani nechceme.

Nicméně Sam Heughan si kvůli roli Jamieho Frasera, již úspěšně ztvárňuje už třetí sezonu, musel vyzkoušet to, co hollywoodští herci kvůli roli ve filmu podstupují poměrně často, ne-li pravidelně. Rádi vzpomínáme na historku o Reneé Zellweger, která pro roli jedné z nejslavnějších Britek, Bridget Jonesové, nastoupila dobrovolně do londýnského vydavatelství a měsíc zde pracovala bez toho, aniž by kdokoliv tušil, že se jedná o hollywoodskou herečku. Historka je o to zajímavější, že se Zellweger podařil tak skvělý britský přízvuk, který si držela i během pauz při natáčení filmu, že na její utajené "vniknutí" neměl šanci kdokoliv přijít.

Tiskařská práce s představitelem Jamieho Frasera

Sam Heughan se v každém případně nehrnul kvůli své momentální pozici v Cizince do tisku, ale k tisku. Jelikož se Jamie ve třetí řadě stává sazečem, jeho představitel se rozhodl naučit základům řemesla tak, jak se provozovalo v 18. století. Důvodem jeho rozhodnutí bylo také to, že jeho matka pracuje v tiskárně a chtěl, aby bylo vidět, že ví, co dělá. Výsledky jeho práce se objevují v úvodní znělce.

Autoři seriálu k této informaci ještě dodávají, že kvůli scénám v Cizince vznikly dvě repliky tiskařských lisů.

CHCETE SE O TŘETÍ ŘADĚ CIZINCE DOZVĚDĚT VÍCE? MÁME PRO VÁS 7 ZAJÍMAVOSTÍ Z TŘETÍ SÉRIE

PODÍVEJTE SE NA NOČNÍ UPOUTÁVKU TŘETÍ ŘADY CIZINKY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.