Sledujte 2. sérii Cizinky online! Francie 18. století vás okouzlí

V sobotu a v neděli můžete ve 22.50 sledovat 2. sérii seriálu Cizinka. Můžete ji vidět i v našem online archivu iPrima.cz

Na Prima LOVE můžete v sobotu a v neděli ve 22.50 sledovat 2. sérii oblíbeného seriálu

SERIÁL CIZINKA MŮŽETE PO ODVYSÍLÁNÍ SLEDOVAT I V ONLINE ARCHIVU

Útěk do Francie ze skotské vysočiny

Claire (Caitriona Balfe) a Jamie (Sam Heughan) dorazili do Francie právě včas, aby zadusili první jiskry jakobitského povstání. Chtějí zabránit exilovému princi Karlu Stuartovi, aby sehnal podporu pro svou armádu vzbouřenců a pokusil se získat britskou korunu. Jestli se jim to podaří, skotští horalé sice zůstanou pod britskou nadvládou, ale zároveň se vyhnou osudově krvavé bitvě u Cullodenu. Jamie a Claire využijí pohostinnosti Jamieho bratrance, který v Paříži obchoduje s vínem. Rychle se ocitají ve víru okázalého společenského života francouzských vyšších vrstev. Jak se nekonečná série večírků proplétá se zákeřnými zákulisními intrikami, vychází najevo, že politické pletichaření není pro každého.

Sledujte druhou sérii Cizinky už v neděli na Prima LOVE! Seriál Cizinka si můžete pustit i online.

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.