To jste netušili! Cizince a Jamiemu má být v třetí řadě o desítku let víc

Právě teď můžete v našem online archivu sledovat epizody ze třetí řady seriálu Cizinka. Claire a Jamie k sobě patří. Zatímco se Claire snaží společně se svou dcerou dostat zpět za Jamiem, nějaká doba uplynula. A hlavním postavám Claire a Jamiemu má být už o dost víc. Oba dva zažijí obrovský skok po fyzické stránce.

Co můžete vidět ve třetí řadě Cizinky?

První epizody seriálu Cizinka začínají tak, že Claire (Caitriona Balfe) se vrátila zpátky do roku 1948. Je těhotná a její vzpomínky dost znesnadňují vztah s prvním manželem Frankem (Tobias Menzies).

SERIÁL CIZINKA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Jamie (Sam Heughan) žije v 18. století a doplácí na poslední zoufalý pokus stát po boku se svými krajany, skotskými horaly, proti anglické koruně v předem ztracené bitvě u Cullodenu.

LÍBÍ SE VÁM KOSTÝMY V SERIÁLU CIZINKA? MÁME O NICH PODROBNÉ INFORMACE

Léta běží a Claire i Jamie se snaží naučit žít jeden bez druhého. Přesto se nedokážou zbavit myšlenek na ztracenou lásku. Když se objeví určitá možnost, že by se mohla znovu dostat do minulosti za svým Jamiem, získá Claire novou naději. Ale do srdce se jí vkrádají i nové pochyby. Claire a Jamie rozdělily staletí i kontinenty.

Cizince má být ve třetí řadě padesát let!

Ve třetí řadě je oběma hlavním postavám, Claire a Jamiemu, přes čtyřicet let. Podle knihy má být dvojici okolo padesáti. Na svůj věk však příliš nevypadají. Herci si nestěžují, protože se vyhnuli dlouhým hodinám stráveným v maskérně. Představitelce Claire je momentálně v reálném životě teprve osmatřicet let a herec, který ztvárňuje Jamieho, má o rok méně. O padesátce tak nemůže být ani řeč, zvlášť když si vzpomenete na fakt, že Caitriona Balfe (Claire) se dlouhá léta živila jako špičková topmodelka.

PODLE AUTORŮ SERIÁLU SE JAMIE A CLAIRE CHOVAJÍ TAK TROCHU JAKO TEENAGEŘI

Caitriona Balfe rozhodnutí produkce kosmeticky nezasahovat do jejich vzhledu, že jejich seriálové postavy vypadají na méně let, než by jim mělo podle knihy být, obhajuje: "Claire je zrovna na prahu padesátky, když se vrátí za Jamiem do minulosti. Ve štábu pracovali stejně staří lidé, kteří vypadají opravdu dobře. A kromě toho je to jenom seriál."

Mimochodem, věděli jste, že Claire i Jamie se ve třetí sérii znovu objevují v přepychovém oblečení, které nosili v druhé řadě ve scénách odehrávajících se v královském zámku Versailles?

Třetí řadu seriálu Cizinka můžete vidět online v našem archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.