Bývalá moderátorská hvězda Pavlína Danková za to umí vzít. Kdy plesá její kutilské srdce?

Roky moderovala slavný publicistický pořad. Pavlína Danková se ale z života před kamerou definitivně stáhla a pracuje jako tisková mluvčí. Přesto ji nyní můžeme na televizních obrazovkách zahlédnout v pořadu z prostředí řemeslných dílen. Jak si ona sama vede při opravách a co je její nejoblíbenější činností?

Soutěžící jedinečné show DREAM TEAM – Mistři dílny se postavili své zatím největší výzvě, která vyžadovala i nejvíc zodpovědnosti. Jejich úkolem, jenž jim zadala mluvčí FN Motol Pavlína Danková, bylo vybavit dětský koutek pro stomatologickou kliniku.

„Já budu vybírat, který z těch projektů nakonec skončí u nás v nemocnici,“ přibližuje svou úlohu Pavlína, která mnoho let moderovala publicistický televizní pořad zabývající se řešením problémů řadových občanů.

Možná vás to překvapí, ale i ona si v domácnosti po řemeslné stránce bez problému poradí. „Spoustu věcí umím, pracuji s aku šroubovákem, s pilou. Ale neumím dělat s elektrikou, to se bojím,“ přiznává Pavlína. Co ji ale těší nejvíce a u čeho její kutilské srdce doslova plesá, je natírání. „Hrozně ráda natírám,“ prozradila Danková, která ale v pohodě zvládá i řezání a vrtání.

Pavlína měla pro soutěžící jen jeden požadavek

Účastníkům unikátní reality show do jejich díla nijak nezasahovala, alespoň co se týče kreativity. „Tam si myslím, že by se fantazii měl nechat volný průběh,“ je přesvědčená Danková. „Jediným mým požadavkem bylo, aby se jednalo o, pokud možno, omyvatelné materiály kvůli hygieně a aby to nebylo nebezpečné,“ uvedla Pavlína, jejíž nároky jsou vzhledem k cílové skupině zcela opodstatněné.

Týmy soutěže DREAM TEAM – Mistři dílny, kterou můžete sledovat každé pondělí od 20:15 na Primě, musely přijít s návrhy koutku, ve kterém se budou schopny zabavit děti ve věku zhruba od dvou do šesti let. Mělo by to pro ně být příjemné prostředí, které je nebude děsit, ale naopak se v něm budou cítit uvolněně. „Je to velmi důležité, protože víme, že děti se prostě bojí bílých plášťů,“ říká Pavlína, která ale přiznává, že někdy bývají rodiče vystresovaní více než jejich ratolesti.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.