Seriály a filmy

24. listopadu 2017 13:07

Petra Kloidová

Hledá se máma a táta: Dcera Reného nesnáší Mirku a nechce, aby byla s Reném

Hledá se táta a máma (8) - Dcera Reného nesnáší Mirku

Nevlastní dcera Reného odmítá Mirku, leze jí na nervy a vyhrožuje, že ji jako potencionální přítelkyni Reného nesnese. Podívejte se na exkluzivní video z pondělního dílu Hledá se táta a máma.

U Reného už se také vybarvují některé vztahy mezi soutěžícími a jím. Program pro nápadnice připravil Reného syn Jára, který je naučil jezdit na své dětské motorce. Růženka se během jízdy zranila o výfuk. Spálila si nohu. Naštěstí jí to zranění Reného dcera Dominika ošetřila. Ostatní děvčata si ale myslí, že Růženka je tak trochu simulant a přehání.

Nevlastní dcera Reného (Dominika) si k Růžence vytvořila přátelský vztah a zbrojí proti Mirce. Ta je z celé situace u Reného a hlavně okolo uklízení jeho domu zcela nešťastná a rozhodla se do "hurá akce" nezapojit, což Dominiku rozčiluje.

Ani rozhodnutí přespat raději v hotelu než v uklizené (nebo spíš vyklizené) ložnici Dominičiny sympatie k Mirce příliš nepodpořilo.

RENÉMU PŘIJELA BÝVALKA. TEN JE V KONCÍCH. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

NÁVŠTĚVA U VLASTÍKA JE KATASTROFA. PETRA S DĚTMI CHCE PRYČ. VIDEO NAJDETE TADY

JOSEF SE PTÁ: MÁ RADKA PROBLÉMY S ALKOHOLEM? PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Co dalšího uvidíte na Primě ve 21.30?

Život na zkoušku pod jednou střechou pomalu končí a role se obracejí. Petra s Josefem vyrážejí na návštěvy svých protějšků. Josef bude muset obstát před potenciální tchyní, Petra se zase ocitne s dětmi na ulici. Vlastík pro ni totiž nedokázal zajistit ubytování a Petru i s dětmi nechal stát venku na dešti. Návštěva letního kina to v nepříznivém počasí nemůže zachránit. A optimista René musí řešit zranění Růženky, dohadování a pomluvy, návštěvu bývalky a příchod fotomodelky Silvie, která se na jihočeském dvorku nečekaně objeví.

Podívejte se na celý díl Hledá se táta a máma už v pondělí ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek