Seriály a filmy

24. listopadu 2017 13:07

Petra Kloidová

Hledá se máma a táta: Návštěva u Vlastíka je katastrofa. Petra chce hned pryč!

Hledá se táta a máma (8) - Petra chce pryč

Vlastík bydlí na ubytovně, ale i tak Petra s dětmi přijíždí na návštěvu. Všechno je ale špatně. Podívejte se na ukázku z pondělního dílu Hledá se táta a máma, který uvidíte v pondělí ve 21.30.

Petra vyráží na návštěvy svých nápadníků. Jako první se vydává za Vlastíkem. Ví, že bydlí na ubytovně a je na ni moc zvědavá. Ukáže se, že Vlasta si na ubytovně nedokázal zařídit povolení, aby tam mohl štáb s kamerou, natož Petra. Petra i s oběma dětmi zůstane na ulici v nepříznivém počasí.

Petra z toho nadšená není. Vymyslí Vlastík náhradní program? Vymyslí! Petru s dětmi vezme do letního kina. Má to ale jeden háček – lije jako z konve a nejbližší film hrajou až večer. Petra se naštve a návštěvu u Vlastíka předčasně ukončí.

RENÉMU PŘIJELA BÝVALKA. RENÉ JE V KONCÍCH. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

DCERA RENÉHO NESNÁŠÍ MIRKU A VYHROŽUJE. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Co dalšího uvidíte na Primě ve 21.30?

Život na zkoušku pod jednou střechou pomalu končí a role se obracejí. Petra s Josefem vyrážejí na návštěvy svých protějšků. Josef bude muset obstát před potenciální tchyní, Petra se zase ocitne s dětmi na ulici. A optimista René musí řešit zranění Růženky, dohadování a pomluvy, návštěvu bývalky a příchod fotomodelky Silvie, která se na jihočeském dvorku nečekaně objeví.

Podívejte se na celý díl Hledá se táta a máma už v pondělí ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek