Seriály a filmy

10. listopadu 2017 18:44

Petra Kloidová

Soutěžící z Hledá se táta a máma poznají příbytky Josefa a Reného. Bude to šok!

Hledá se táta a máma (6) - upoutávka

U Petry už nápadníci dokonce přenocovali, a jak zjistila, život pod jednou střechou není žádný med. To samé čeká i Josefa, kterému se ale před příjezdem jeho dam rozbil bojler, a kromě své otevřené náruče jim tak může nabídnout jen studenou sprchu. Uvidíte už v pondělí 13. listopadu ve 21.30 na Primě.

Do domu tatínka Josefa se chystají čtyři nápadnice, které pozval. A jako naschvál jeho domácnost stávkuje. Rozbil se bojler a teplá voda je v ohrožení. Josef se snaží přístroj opravit, ale nedaří se. Starý bojler sice odmontuje, ale na namontování nového nemá kompletní příslušenství. Zvládnou se dámy sprchovat ve studené vodě? A co řeknou na jeho domácnost? Není zrovna ve vzorném stavu. Domeček je navíc uprostřed rekonstrukce, všude panuje nepořádek a nezdá se, že by to Josef chtěl nějak zvlášť řešit. Vezmou to i jeho děvčata s takovým přehledem? Jako první dorazí Silvia a nese dárky – čokoládu pro dcery, krmení pro kocoura a lahev vína a dopis pro Josefa. Svěří se mu se svou nemocí – cukrovkou, kvůli které si musí píchat inzulin. Jak doufá, víno si snad vypijí jen ve dvou, až budou pár. I když si to ostatní dámy, které postupně přicházejí, moc nepřejí, nakonec dorazí i Radka, který byla obviněna z pomluv. Nezbývá, než si všechno vyříkat a spory vyjasnit. Napětí se tak zdá být zažehnáno.

Dojem ale musí dámy udělat i na Josefovy dcery. Všechny se tak snaží, jak jen to jde. Dobrovolně dokonce zvolí ke spaní ve stanu na zahradě, protože do domu se všichni nevejdou. Zdá se, že když jde o Josefa, nic jim nevadí – stan ani studená voda.

Tatínek René je se svými dámami stále ještě na farmě. Kamarádky Silvie a Anastasie se zatím ale nevrátily a jemu i ostatním soupeřkám už dochází trpělivost. Dámy naléhají, aby na obě fotomodelky už více nečekal a rovnou je vyřadil. On se chce ale zachovat spravedlivě a poté, co se mu chybějící nápadnice ozvou a mají pro svou nepřítomnost vysvětlení, rozhodne se na ně počkat, což vyvolá nevoli ostatních. Anastasie se vymlouvá na téměř 3denní nevolnost po párty, Silvie zase musela místo babičky hlídat svou dceru. Obměkčí to Reného? Vyřazování bude dramatické a výsledek překvapivý pro všechny. Nečekaný bude ale i střet s Reného domácí realitou. Na příjezd vybraných nápadnic se nijak zvlášť nepřipravuje, i když povolá na pomoc své dvě děti. Doma nemají nic k jídlu, musí tak nejdříve na nákup. Mezitím ale dorazí do jeho domu v jižních Čechách první návštěvnice. A pozvou se dál. To, co uvidí, je pro ně absolutně šokující – špína, nepořádek, prostě bordel.

Renému to po návratu z nákupu řeknou pěkně od plic. Zdá se však, že on je takovou vlnou kritiky ze strany svých vyvolených zaskočen. Vůbec si neuvědomuje, že by jeho domácnost byla tak hrozná, jak dámy říkají.

V Brně u maminky Petry se situace naopak trochu uklidnila. Svobodná maminka se už na své nápadníky nezlobí, snaží se s nimi spíš domluvit na pravidlech života pod jednou střechou. Společně si tak rozdělí úkoly a je jasné, že pánové budou dělat první poslední, aby nedali Petře důvod k dalším neshodám. Ona má ale přísné oko a jejich první pracovní počiny okamžitě reklamuje. První noc u ní se nikomu nechce spát. Ani Petře. Uprostřed noci navíc roztrpčí přítomné muže, když udělá Pavlovi masáž zad. Body si u ostatních soupeřů Pavel nepřidá ani ráno, vyspává ze všech nejdéle. Ráno je kritické i pro paní domu. Najednou se rozbrečí a pánové pochopí, že je velmi citlivá a nedorozumění z prvního dne v ní stále ještě dříme. Cítí se zřejmě trapně, že při šmejdění její nápadníci viděli víc, než měli. Pánové se proto snaží ji uklidnit a slíbují hory doly. A aby nebyli daleko činům, rovnou se pustí do práce – někdo uklízí, někdo vaří, ostatní se chystají na opravy a malování.

Sledujte šestý díl seznamovací show Hledá se táta a máma v pondělí 13. listopadu ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek