V Hledá se táta a máma bude řádit kocovina a vystřízlivění!

Hledá se táta a máma (5) - upoutávka

Ani v další epizodě seznamovací show Hledá se táta a máma nebude nouze o emoce a překvapivé zvraty. Každým dnem stráveným s nápadníky a nápadnicemi začíná mít Josef, René a Petra jasno. Další díl uvidíte na Primě v pondělí ve 21.30!

Svobodná maminka Petra, nesmělý optimista René a romantický dobrodruh Josef – více jasno v tom, kdo by se nakonec mohl stát jejich vhodným protějškem. Petra poprvé přivítá své nápadníky u sebe doma, pohoda to ale nebude. Josef dostane pozvání na první společný mejdan. A jeden z těch divokých zažije i René. Morální kocovina rozbourá fungující vztahy a dojde i na výčitky a slzy.

To uvidíte už v pondělí 6. listopadu ve 21.30 na Primě.

První návštěva u Petry

Na první návštěvu u své vyvolené maminky Petry se těší čtveřice mužů, kteří budou mít možnost poznat i její dceru Sáru. Té se ale rozhodně nelíbí myšlenka, že by měli spát u nich v bytě. Petru tak čeká vyjednávání. Na její nápadníky naopak možná práce. Hned po příchodu se totiž začnou rozhlížet, k čemu všemu by mohli přiložit chlapskou ruku a Petře s domácností pomoct. Mají hned plno nápadů, jak byt upravit a uklidit a od slov přecházejí rovnou k činům. Překvapené Petře, která si jen na chvilku odběhla s dcerou ven, se ale jejich snaha ani trochu nezamlouvá. Připadá si jako šmudla, která doma ani neumí udržet pořádek. Cítí se dotčeně a uraženě čtveřici nápadníků vyhodí. Zdá se, že vyjednávání tak hned první den u Petry nebude konec a pánové budou muset vymyslet, jak si maminku naklonit, aby s nimi opět mluvila…

Párty, která nezná hranice

René je stále se svými dámami na farmě, kde zažívají atmosféru života na venkově. Stále však chybí Anastázie, prý jí je pořád špatně… Její kamarádce Silvii se už stýská, a tak navrhne, že pojede Anastasii hledat. Slibuje, že se vrátí ráno. Děvčata moc dobře vědí, že spokojený chlap je nakrmený chlap, snaží se proto Renému připravit v polních podmínkách chutný guláš. A navíc, aby ulahodily i jeho mužskému egu, rozhodnou se uspořádat večírek. Tedy spíš pořádnou párty, na jejíž průběh se druhý den ráno jen ztěžka rozpomínají. Nikdo si nechce připustit, že zašel třeba dál, než měl původně v plánu. Zejména Růženka se brání myšlence, že Renému snad ukázala víc, než chtěla. Vztahy se značně komplikují. Mezi nápadnicemi to pěkně vře. Yvonna se poté, co se soupeřkám svěřila se svým těžkým osudem, cítí špatně a má pocit, že různými poznámkami a dotazy si z ní ostatní dělají legraci. Ani Růžence není veselo po tom všem, co ukázala. Navíc se dostala do sporu s Veronikou, která si ji náležitě podává.

Taktizuje Zdeňka?

I v Plzni, kde v místním hotelu stále pobývá Josef se svými nápadnicemi, je v plánu pořádný mejdan. A žádná z žen nepodceňuje přípravu. Hezky nalíčené a upravené jsou připravené Josefa okouzlit. To by ale nebyl muž, kdyby to nepojal po svém. Nejdřív demonstrativně rozcupuje své triko s nápisem „Liga týraných mužů“ – snad jako gesto omluvy Veronice, které se mu svěřila se svou nepříliš dobrou zkušeností s muži, což ale v očích soupeřek vyvolává pocit taktizování z její strany. Co je ale pro ně důležitější, je Josefovo přiznání, že jeho zdravotní problémy jsou závažnější, než dosud prozradil. Trpí neurodegenerativním onemocněním. Vážná témata střídá zábava a ukazuje se, že mezi soupeřkami to pořádně vře. Silvia se při tanci tělo na tělo snaží Josefa bez okolků ulovit. A někdo roznáší pomluvy. V podezření je Radka, ale důkazy chybí. Situaci nevylepší ani masáž Josefa, ke které ale nejsou pozvané dvě nápadnice. Ty naopak vyzvou své soupeřky k promenádě v plavkách. Že vyřazování bude nejen dramatické, ale i překvapivé a neobejde se bez slz, tak není pochyb.

Sledujte pátý díl seznamovací show Hledá se táta a máma v pondělí 6. listopadu ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.