Hledá se máma a táta: Takovýhle si může vybrat jen muž, který myslí spodkem, říká o modelkách soutěžící

Hledá se táta a máma - příjezd modelek a reakce soutěžících žen

Když opilé Sylva a Anastázie přijely za Reném na setkání společně s ostatními adeptkami na lásku, způsobily pořádný poprask. Stejně jako silnou nevoli u dalších žen. Podívejte se na video z pořadu Hledá se táta a máma.

Pořad Hledá se táta a máma se vrací už počtvrté na televizní obrazovky. Tentokrát hledáme partnerku i nesmělému Renému, jenž rád jezdí na motorce. Té se dožadují i samotné účastnice, které chtějí o single tatínka bojovat. Jenže to netuší, že za jejich zády momentálně přijíždí apokalypsa jménem Sylva a Anastázie. Dvě modelky (tedy, spíše trenérka a fotomodelka) si usmyslely, že Reného dostanou s heslem: dvě jsou lepší než jedna.

POZNEJTE RENÉHO V DOTAZNÍKU

René se totiž ve svém seznamovacím medailonku nechal slyšet, že rozhodně nepotřebuje žádnou modelku. A tak ho Anastázie se svou kamarádkou Sylvou přišly poučit, že není moedelka jako modelka.

CESTA SYLVY A ANASTÁZIE ZA RENÉM BYLA DIVOKÁ. PODÍVEJTE SE, CO SE DĚLO V LIMUZÍNĚ.

Podívejte se na překvapené reakce dalších soutěžících žen a dívek, které na první dobrou sice rozhořčení nedávají znát, v každém případě je jasné, že kamarádky ani s jednou mladou dívkou rozhodně nebudou.

Co dalšího uvidíte v Hledá se táta a máma?

Sdílejte článek