Celebrity

16. září 2021 05:15

Kdo z poroty show Inkognito je sexuolog amatér? Budete se divit!

Inkognito (3): Dluhy

Čtveřice známých osobností ve složení Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař bude ve známé soutěži opět hádat nejrůznější profese i VIP hosty. Diváci se ale dozvědí i něco víc z jejich osobního života. Kdo z nich je sexuolog amatér? Mrkněte se už teď na video z dalšího dílu.

Na úvod nejnovější epizody zábavné show Inkognito se Ondřej Gregor Brzobohatý svěří divákům s tajemstvím! Prozradí totiž, že mu jeho kamarád Jakub Prachař dluží. Pohotového moderátora Libora Boučka tato informace zaujala a hned se snažil zjistit více.

Kdo je dlužník ze show Inkognito?

„Je mezi námi i dlužník Jakub Prachař. Můžu se teda zeptat, co ti dluží?“ ptal se Ondřeje. Jakub si vzal slovo a snažil se vše vysvětlit. „Dlužím mu hodně a nejsou to jen peníze. Já za Ondřejem docházím, je můj mediální guru, mentor. A taky sexuolog amatér… Tímto směrem směřuje mých dotazů nejvíce,“ přiznal v pořadu Inkongito se svým typickým humorem Jakub Prachař.

„Takže Ondřej od tebe v rámci sexuologické poradny něco očekává a to je to, co mu dlužíš?“ šťoural do Jakuba Libor. „Dlužím mu za ty hodiny, tam on je nejdražší,“ rozesmál všechny Jakub. Na otázku, zda ho Ondřej naučil něco, co mu změnilo život, odpověděl výmluvným mlčením.

Ve třetí epizodě diváci jako VIP hosta uvidí bývalého fotbalového útočníka Petra Švancaru.

Zábavnou show Inkognito vysílá televize Prima každý čtvrtek ve 21:35, hned po seriálu Slunečná.