Seriály a filmy

23. listopadu 2017 15:32

Petra Kloidová

Exkluzivně: Jiří Kajínek o největších vrazích Česka!

Zná jejich tajemství! Jiří Kajínek, odsouzený na doživotí za dvojnásobnou vraždu a omilostněný prezidentem, se ve vězení setkal tváří v tvář s několika z největších vrahů dějin české kriminalistiky. Vraždící manželé Jaroslav a Dana Stodolovi, pětinásobný vrah Ivan Roubal a egyptskou vraždou známý Petr Kramný. S těmi všemi má Kajínek své zkušenosti a poprvé o nich promluvil veřejně v dokudramatu Já, Kajínek na Primě. To si pusťte:

„Kolem mne prošly stovky vrahů a dovolím si tvrdit, že pokud někdo z nich litoval toho, co udělal, nebo měl aspoň výčitky, tak jsou to jen jednotlivci,“ říká Kajínek.

Vraždící manželé Jaroslav a Dana Stodolovi mají na svědomí osm lidských životů, zabíjeli pro peníze a dostali doživotí. Kajínek se setkal s Jaroslavem, který se mu svěřil se svou bezmeznou láskou k manželce. „Stodola mi říkal, já bych to na ni nikdy neřekl, já jsem ji tak miloval, že bych udělal cokoli pro to, abych ji z toho dostal. Já jsem to udělal a mě za osm mrtvol nikdo nepustí, já to tady dožiju,“ prozradil o něm Kajínek.

KAJÍNEK POZNAL STODOLOVY. JE STODOLA BESTIE? PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Pětinásobný vrah Ivan Roubal zabil pro peníze pět lidí, další tři oběti se nikdy nepodařilo najít. Dostal trest doživotí. Kajínkovi byl sympatický díky jeho smyslu pro humor.

JIŘÍ KAJÍNEK SE SETKÁVÁ S ŽENOU JEHO ÚDAJNÉ OBĚTI. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Ostře sledovaný případ posledních let, který nemá obdoby, je Petr Kramný. Za to, že podle soudu na dovolené v Egyptě zabil ženu a dceru, dostal trest 28 let vězení. „Několikrát jsem s ním mluvil na vycházce a ptal se mě, co si o něm myslím, o jeho případu. Já jsem mu na to řekl, že se mu to nebude líbit, co mu řeknu,“ prozradil Kajínek.

JIŘÍ KAJÍNEK SE POTKÁVÁ S NOVÝM SVĚDKEM JEHO PŘÍPADU. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

V tomto díle je ale klíčový ještě jeden moment. To když se má Kajínek setkat s reportérem Josefem Klímou. Jejich vzájemný pohled z očí do očí je možná pověstným tichem před bouří. „Kdyby to bylo na mně, kdybyste byl mladší než já, tak bych vás požádal, abyste si sundal brýle a vyřídili bysme to jako chlapi,“ začíná jejich setkání Kajínek. Jak tohle dopadne?

To uvidíte už v neděli 26. listopadu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.