Seriály a filmy

22. listopadu 2017 15:50

Petra Kloidová

Fanouškům Kajínka vyhrožovali smrtí

Já, Kajínek (3) – Vyhrožování smrtí fanouškům Kajínka

Aktivismus v rámci případu Jiřího Kajínka mohl několik zapálených lidí stát doslova život. Podívejte se na exkluzivní video z dílu Já, Kajínek, který uvidíte na Primě už tuto neděli ve 20.15.

Po první medializaci případu Jiřího Kajínka v polovině devadesátých let, se po celé České republice objevili zastánci Kajínka, přesněji to byli zastánci jeho neviny, kteří byli odhodláni bojovat za to, aby byl tehdy nejslavnější český vězeň propuštěn. Nejasností v jeho případu bylo více než dost.

Skupina lidí se několikrát spojila a protestovala na Václavském náměstí, kde je údajně měla sledovat policie a během protestu pořizovat i kamerové záběry. Ti však nebyli podle některých jediní, kteří měli zájem na tom, aby se případ Kajínka už dále neprošetřoval.

Podívejte se na exkluzivní video z nedělního Já, Kajínek, dokudrama uvidíte na Primě už tuto neděli ve 20.15.

Na co dalšího se můžete těšit?

Jiří Kajínek zavzpomíná a popíše charaktery slavných vrahů a vraždkyň, které potkal v různých věznicích. Kromě nového svědka případu se setkává i s ženami, jejichž muži byli do případu zapleteni (ať už jako policisté, či jako oběti). Překvapením pro samotného Kajínka bude i setkání s nepřímým svědkem, který má co říci k praktikám tehdelší policie v rámci masakru na plzeňských Borech.

Sdílejte článek