Seriály a filmy

29. listopadu 2017 17:00

Petra Kloidová

Jakou roli v případu Kajínka hraje bývalý policista Jaroslav Kronďák?

Já, Kajínek (4) – Role policisty Jaroslava Kronďáka

Bývalý policista pracoval u plzeňské kriminální služby a se zavražděným podnikatelem Štefanem Jandou se dobře znal. Jeho výpovědi ale mají trhliny. Podívejte se na ukázku z nedělního dílu Já, Kajínek.

Jiří Kajínek se poprvé může aktivně vyjádřit k celému kriminálnímu případu, za který dostal doživotí. Kajínek se bude vyjadřovat k celé rekonstrukci případu. Uvidíte zásadní svědky u vraždy podnikatele a jeho bodyguarda. Kromě toho se dozvíte, že některé zásadní důkazy byly během vyšetřování ztraceny.

POLICISTÉ ÚDAJNĚ NUTILI SVĚDKY DO KŘIVÝCH VÝPOVĚDÍ. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Už v neděli ve 20.15 na Primě zjistíte, že rekonstrukce masakru na plzeňských Borech policí nikdy neproběhla. Jak byl zabit plzeňský podnikatel v oboru fitness Štefan Janda a jeho bodyguard Julian Pokoš? Proč nechal vrah naživu Vojtěcha Pokoše?

PODÍVEJTE SE NA ZÁSADNÍ ARGUMENT PROTI KAJÍNKOVI

EXISTUJE MOŽNOST, ŽE STŘELCI V PŘÍPADĚ KAJÍNKA BYLI DVA? PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Jednu z hlavních rolí vedle Jiřího Kajínka hraje v případu jméno bývalého policisty Jaroslav Kronďák, který měl být známým podnikatele Jandy. Kronďák podle vdovy Jandové měl vědět o celém masakru na plzeňských Borech. K podobnému názoru se přiklání i novinář Josef Klíma. Vdova Jandová tvrdí i to, že její výslech Kronďák nakonec nahrával na diktafon, který měl její mrtvý muž na místě činu. Diktafon nebyl nikdy nalezen.

Podívejte se na podivné okolnosti v případu v ukázce z nedělního dílu Já, Kajínek. Jiřího Kajínka uvidíte ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek