Seriály a filmy

16. listopadu 2017 16:51

Petra Kloidová

To si dejte! Kajínek prozrazuje detaily útěku z Mírova, život ve vězení a praktiky bachařů

Co prozrazradil Jiří Kajínek ve druhém pokračování dokudramatu Já, Kajínek? Přiblížil život ve vězení krok za krokem, stejně jako svůj nejslavnější útěk z vězení, ze kterého se do té doby zkrátka nikdy neutíkalo. Celá epizoda je zde:

V pokračování pětidílného dokudramatu Já, Kajínek se dozvíte něco o životě ve vězení z pohledu vězně odsouzeného na doživotí.

Jiří Kajínek mluví o životě za mřížemi a poprvé nám prozrazuje detaily útěku z Mírova i plány dalších svých útěků z jiných věznic. Popisuje homosexualitu mezi vězni, chování dozorců, odměny, tresty, nepsaná pravidla. Omilostněný vězeň mluví i o tom, co by udělal, kdyby nedostal milost.

Jaká témata bude Jiří Kajínek rozebírat?

Mají vězni ve vězení absolutní celibát?

Co je nedostatkovým zbožím ve vězení?

Pokračování Já, Kajínek uvidíte už tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.