Jsem do tebe blázen: Kolega Helen Hunt trpěl!

Seriál Jsem do tebe blázen byl svého času naprostým sitcomovým hitem. Devadesátá léta jsou sice daleko, ale netradiční manželství Jamie a Paula pobaví stále. Vy můžete seriál sledovat čtyřikrát denně. A my vám prozradíme, v čem slavný herec trpěl. Bylo to uznání!

Seriál Jsem do tebe blázen můžete denně vídat na Prima Love v 13.55, 14.25, 18.45 a 19.15.

O tom, že Jamie a Paul Buchmanovi měli chemii jak hrom není pochyb – svědčí o tom už to, že na obrazovkách vydrželi sedm seriálových sezon. A jejich představitelé se dopracovali k milionovému výdělku za epizodu. Než si dáte další díl, mrkněte na pár perliček o představiteli Paula, Paulu Reiserovi.

Má prsty ve znělce

Paul je nejen herec, ale taky slušný muzikant, hudbu dokonce studoval. A tak se v sitcomu Jsem do tebe blázen vrhl nejen na ztvárnění Paula Buchmana, ale má podíl i na tvorbě úvodní znělky – písni Final Frontier.

Muž mnoha talentů

Hudba a herectví však nejsou veškeré talenty tohoto rodilého Newyorčana! Reiser totiž taky píše knihy. Na kontě má tituly Couplehood, vycházející z jeho vztahových zkušeností, a Babyhood týkající se otcovství. Zatím poslední kniha Familyhood vyšla před 5 lety. Reiser má doma zřejmě spoustu inspirace. Dvojnásobný otec je bez měsíce a kousek už 28 roků ženatý. S partnerkou Paulou Ravets se brali 21. srpna 1988 a mají syny Ezru Samuela a Leona.

Tak trochu smolař bez Zlatých glóbů, na rozdíl od Helen Hunt

Zatímco Paulova herecká i seriálová partnerka Helen Hunt díky Jsem do tebe blázen získala hned čtyři Zlaté glóby, Paul byl sice čtyřikrát nominován, ale ocenění si nakonec neodnesl ani jedno. Což je tak trochu pech.

I tak je však jeho seriálový Paul ok, ne?

Seriál Jsem do tebe blázen můžete denně vídat na Prima Love v 13.55, 14.25, 18.45 a 19.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.