Jsem do tebe blázen se vrací po dvaceti letech na obrazovky. Helen Hunt s kolegou podepsala smlouvu

Jsem do tebe blázen je jeden z dalších sitcomů-fenoménů devadesátých let. V Americe právě teď letí návraty televizních seriálů po více jak dvaceti letech. Minulý rok se televizním divákům ukázala dvojka z Will a Grace (premiérové díly), před pár týdny Roseanne. Teď to vypadá i na to, že se Helen Hunt vrací po devatenácti letech zpět ke své postavě ze sitcomu Jsem do tebe blázen.

Fenomenální sitcom o jednom (ne)povedeném newyorském manželství stále žije a u diváků je neustále oblíbený. V Americe je momentálně obrovským trendem návrat starých oblíbených seriálů. Od minulého roku už na televizních obrazovkách běží pokračování Will a Grace a před dvěma týdny se divákům ukázala dokonce i Roseanne, která poprvé uviděla světlo světa v roce 1988. Je tedy čas návratu i u Jsem do tebe blázen? Rozhodně!

Helen Hunt se nedávno objevila v talkshow Ellen Degeneres, kde se moderátorka a komička Degeneres zeptala herečky napřímo. Je čas oživit Jamie Buchman? Helen Hunt se tomu překvapivě nebránila. Tento týden přišla oficiální zpráva o tom, že Helen Hunt a herec Paul Riser podepsali s televizním kanálem NBC smlouvy o dalším pokračování sitcomu Jsem do tebe blázen.

KOLEGA HELEN HUNT PŘI JSEM DO TEBE BLÁZEN TRPĚL

"Můžu potvrdit, že se s kolegou Paulem Reiserem bavíme o tom, jak bychom pokračování Jsem do tebe blázen pojali tak, abychom celý sitcom a jeho vzpomínku na něj nezničili. Víte, jsem na to, co jsme společně před lety vybudovali, dost hrdá," vysvětluje hollywoodská herečka, která už během rozhovoru musela dozajista mlžit, aby neprozradila, že se chystá jistý návrat. Dnes už je to oficiální.

YOKO ONO, ANDRE AGASSI A DALŠÍ HVĚZDY SE OBJEVILY V SITCOMU JSEM DO TEBE BLÁZEN

Jak fenomenální sitcom Jsem do tebe blázen nezničit

"Byla by to zábava vrátit se po dvaceti letech k manželskému páru, který si mezitím prožil svoje vrcholy a propady úplně stejně jako jakékoliv jiné manželství. Chtěla bych pokračovat v tom, abychom zase zachytili nedokonalost lidských vztahů, protože to je to, co diváci milují. Nikdo vám neřekne, že vás miluje kvůli tomu, jak jste jako pár dokonalí. Diváci nás milovali proto, že sledovali, jak spolu bojujeme," přemýšlí herečka.

Helen Hunt začínala v roce 1992 v sitcomu Jsem do tebe blázen a rozhodně pro ni nebyl první, ale znamenal velký úspěch, v něm se proslavila. V roce 1996 pro ni nastal další prudký zlom, když se z dobrodružného blockbusteru Twister stal celosvětový megahit. Její přirozený herecký projev upoutal i režiséra Jamese L. Brookse, který jí nabídl hlavní roli po boku Jacka Nicholsona ve filmu Lepší už to nebude (1997). Ten byl úspěšný nejen divácky, ale nadchl i odbornou veřejnost. Dva Oscary dokonce putovaly k hlavním představitelům, a tak se Helen ocitla mezi úspěšnými hollywoodskými herci.

Helen Hunt můžete sledovat v sitcomu Jsem do tebe blázen na Prima LOVE v 7.30 a 8.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.